Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Red Platy (Xiphophorus maculatus) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mrunknown




Registrovan: 26 Mar 2009
Poruke: 1
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Sep 10, 2009 3:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
imam par ovih ribica navedenih u naslovu poruke.. Imam ih nekih 2 meseca mozda i vise... Na njima sam primetio fizicke promene, kao da su im sva peraja pomalo iskrzana... pa me zanima da li je to neka bolest ili ?
Pored njih u akvarijumu imam gupike, kojima nista ne fali, sta vise napreduju kao lude...

ako neko ima ili je imao isti problem neka kaze sta uraditi....

Hvala..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 10, 2009 3:35 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Sep 10, 2009 10:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako nema vidljivih promena u ponasanju nije nista strasno. Peraja ce se vremenom regenerisati sama.

Koliki je akvarijum u pitanju, koliko riba ima u njemu, kako odrzavas higijenu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je platy trudna? Stevan12345 Razmnožavanje 2 Sub Feb 04, 2023 8:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Boraras maculatus tiberi Tražnja 1 Čet Dec 02, 2021 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka HiFin Xiphophorus zenke? laky_kg Tražnja 0 Pet Okt 02, 2020 9:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Xiphophorus Variatus Hulk Ribe 8 Pon Maj 13, 2019 10:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mrijest platy ribica.. ccleaner Razmnožavanje 3 Pon Feb 26, 2018 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License