Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E, društvo, juče ja bio na potpisivanju nekog Protokola o osnivanju ekološke asocijacije, kad tamo naravno i biologičarka iz gimnazije (ne ONA biologičarka Wink ) i kaže mi, sva oduševljena, da je bila do naše škole i videla akvarijum. Na kraju razgovora me pita da li mogu da dođem do njihove škole, jer imaju veliki akvarijum, koi trenutno stoji prazan, da im dam savete kako bi i oni oformili akvarijum. Kaže mi da su klinci iz njenog razreda zainteresovani, jer se nalaze u biološkom kabinetu, gde se inače i nalazi taj prazan akvarijum. DAKLE, EPIDEMIJA AKVARISTIE ŠIRI SE KAO LUDA, I DOBIJA KARAKTER PANDEMIJE!!! PRIČUVAJTE SE!!! VRLO SE LAKO ŠIRI!!! Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 5:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 6:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A koleginice prve "pale" u vatru! Smile Sali, se naravno horuse, ne zameri! Podrzavam u potpunosti! Samo napred! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smile Ja bolje da ne komentarisem....a opet ima dooobrooog materijala.

Znas da te od prvog dana bezrezervno podrzavam tako da se nadam da se ne ljutis zbog malih sala. Wink Jer ko se ljuti..... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 7:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::
Smile Ja bolje da ne komentarisem....a opet ima dooobrooog materijala.

Znas da te od prvog dana bezrezervno podrzavam tako da se nadam da se ne ljutis zbog malih sala. Wink Jer ko se ljuti..... Smile

Cuti, ti si prvi poceo! smeh Necemo vise, nije lepo! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
(ne ONA biologičarka Wink


Da da da Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::

Cuti, ti si prvi poceo! smeh Necemo vise, nije lepo! Smile


Imam malo vise godina pa citam i izmedju redova. Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma, ko da se ljuti na vas šalabajzere. Smile E, TeoDos, što se tiče godina, nisi ti baš neki starac sa Kavkaza. Možda sam ja još stariji. A što se tiče čitanja između redova, dobar si...s obzirom da u Srbiji ima 1,5 miliona nepismenih koji ne znaju da čitaju ni šta se nalazi u redovima. Sad Ček, ček, dočekaću i ja vas iza ćoška. B) p.s. valjda sam potrefio smajlića
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze moj, moramo malo i da se nasalimo. Pogotovo kad ti neko blizak naleti na minu. Wink
Nego, kad ces ti za Beograd?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo nek je smeha. Very Happy
Joj, ne znam. Verovatno ću uskoro da idem za Novi Sad, pa ću preko Beograda. Treba da preuzmem one filtere što je zalepio Neša. U suštini kilometraža je ista preko Zrenjanina i Beograda. Normalno, malo će me saobraćaj u Bg-u usporiti, ali nema veze. Ako nešto iskrsne, javljam se. Ko da propusti onu tvoju ljutu. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::
Smile Ja bolje da ne komentarisem....a opet ima dooobrooog materijala.

Znas da te od prvog dana bezrezervno podrzavam tako da se nadam da se ne ljutis zbog malih sala. Wink Jer ko se ljuti..... Smile


Hahahhahahha Nenad kralj Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako Lucija u crtanom filmu ''Snupy'' kaže: ''Govori tiho, i vodi psa sa sobom''. Smile Jedino mi je problem što TeoDos vodi dva rotvajlera sa sobom.
E, bio ja danas u gimnaziji. Imaju školski akvarijum od, recimo, 60 litara, i kompletnu opremu. Ušao ja u spiku o svemu, i neki od njih će se priključiti našoj sekciji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS ::
Kako Lucija u crtanom filmu ''Snupy'' kaže: ''Govori tiho, i vodi psa sa sobom''. Smile Jedino mi je problem što TeoDos vodi dva rotvajlera sa sobom.
E, bio ja danas u gimnaziji. Imaju školski akvarijum od, recimo, 60 litara, i kompletnu opremu. Ušao ja u spiku o svemu, i neki od njih će se priključiti našoj sekciji.

Sta je to dva rotvajlera, ja imam 9 macaka! smeh Podrzavam, da bog da se rasirio na celo ministarstvo prosvete virus akvaristike! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 4:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dace Bog da svako dete kad krene u prvi razred, pored bukvara dobije i jedan akvarijum. Wink

p.s. jovice, ne pominji mi macke, ne smem pored ove moje dve ni shic da pomenem, istog momenta dobiju takav adrenalon da ih je tesko zadrzati. Inace imam druga koji je nosio komsijinog macora na izlozbe na kvarno tj. da komsija ne zna. Pas se jedino namestao kad vidi macora. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2013 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A rotovi ih posebno mrzi, cini mi se vise od drugih rasa. Inace imam 8 macora i jednu macku. Pored riba volim i macke! smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2013 9:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitka cestitka cestitka cestitka bravo majstore to sto ti radis je za svaku pohvalu samo napred skola po skola jednog dana ce biti cela bela crkva !drgo mi je kad vidim da ima jos ovakvih ljudi imas moju potpunu podrsku ! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License