Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cudna povrsina kanala??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aleksandar99
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2012
Poruke: 132
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2013 6:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xD ne ljutim se Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2013 6:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2013 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema ljutnje, kolegijalnost i zezanje na finjaka na prvom mestu! smeh
Nego sta bi sa mojom biljkom sa slike? Da nije uvezena da zaustavlja rast resine koja preplavi kanal u toku leta???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2013 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Jok, to mi je od raznja i rostilja reventone! smeh

Znao sam yeah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2013 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E jovice mozes da mi posaljes neke od tih biljaka izgledaju mi zanimljivo? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2013 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

5e komad! smeh Xaxa, ko zna sta bi bilo od njih na 25c, jer je cele zime tu, ne prija im vrucina! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 20, 2013 8:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavicu ih ja u teglu ne u akvarijum,necu da mi naprave koru na vodi u akvarijumu. Very Happy
Moj brat mi je rekao da su se iste takve pojavile i u mocvari kod pilotkog naselja na novom beogradu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Mar 20, 2013 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

X-files! Crvi u ribama! Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2013 1:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jao,znam na koje mislis,oni sa repovima koji su sivkaste boje jel tako?Zar nisu rekli na vestima da ''nema'' vise tih crva u ribama?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2013 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fora je da su ti crvi oduvek bili tu, samo nije se toliko dramilo zbog toga. A sudeci po tomr da ne jedemo zivu ribu, vec termicki obradjenu, nema bojazni! Smile
http://www.akvarijum.org/forum.....13404.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hranljiva podloga za akvarijum 58x35(... uki01 Ostala oprema 5 Sub Jul 18, 2020 12:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudna upecana riba The_Duke Razno 8 Ned Avg 23, 2015 7:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar - cudna pojava Tiger barb Bolest 5 Uto Feb 04, 2014 9:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudna riba??? jovica Ribe 4 Čet Feb 28, 2013 5:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudna molly uros Bolest 7 Pet Feb 01, 2013 6:19 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License