Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gnjata Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
polke
Akvarista



Registrovan: 01 Sep 2012
Poruke: 86
Lokacija: Beograd, Mirijevo

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2013 4:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zbog cega si ga "skratio" za 10 cm?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2013 4:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2013 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da bi svetlo bolje dopiralo do bilja koje planiram,a i vise mi se svidjaju ti nizi akvarijumi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2013 5:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nature's chaos u malom Smile
Slobodno ubaci jos koju granu i naravno, mnooogo biljaka Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 2:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 9:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo lepo izgleda, cekamo kako ce biljke da cucnu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 15, 2013 10:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odličan start! Deluje jako zanimljivo. Sa tvojom rasvetom može da bude i 70 cm dubok (ako si montirao MH Laughing )


Poslednji izmenio nemanjask dana Pet Mar 15, 2013 10:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Mar 16, 2013 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[qu
ote="isako"]Za nekog ko nema blage veze ovo je odlicno, bolje je nego kod nekih iskusnih.[/quote] cestitka cestitka Bravo
slazem se sa kolegom ovo izgeda veoma lepo jos poneka sitnica i bice ok u akvaristici se ceo zivot uci nesekiraj se samo polako citaj sto vise uci i ima da bude ovo bombica od akvarijum imas dosta finu i prirodnu postavku lep pocetak !samo napred!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Arrow Arrow welcome welcome
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pet Mar 22, 2013 4:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 22, 2013 6:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napraviš lepo spoljni filter i skloniš ovaj koji zauzima pola desne strane i u njega postaviš grejač i imaš fenomenalan akvarijum!! Svaka čast za ideju u svakom slučaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pet Mar 22, 2013 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, imam neki spoljni ali ovde gde mi sad stoji akvarijum njega ne mogu da ubacim, nema mesta. Smile Mislio sam da uzmem kanister filter, je l' to dobra ideja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Mar 22, 2013 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve si mutav! smeh Moze naravno, jos bolje! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pet Mar 22, 2013 12:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda ovaj zavrsava karijeru kad skupim pare za kanister Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 22, 2013 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno odlicno izgleda Bravo

Slazem se da treba maknuti ovaj unutrasnji filter. Ako nemas mesta za spoljasnji stakleni, slobodno uzmi kanister.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Pet Mar 22, 2013 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepo, svidja mi se postavka, ali nikako vinova loza, probaj neki sunken root, mopan ili mangrov.
Interesuje me podloga ( crni pesak ) jel neka "markirana" ili domaća tj rečna i jesi stavljao neku hranljivu podlogu ispod crne podloge?

I samo nastavi biće to prelep akvarijum. Smile Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pet Mar 22, 2013 4:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pesak je kupovni, cena je paprena, ali vredi ga platiti posto super izgleda u akvarijumu Very Happy Ima ga kod sponzora sa banera gore. Ja sam uzeo 8 kg crnog i sipao ga preko ovog obicnog, "sarenog". To nije bas pametno posto ce mi se vremenom podici na nekim mestima ovaj svetliji ispod pa ce biti sareno, ali nisam imao para za pesak koliko mi je trebalo u tom trenutku, a i planiram da dobar deo prekrijem biljkama. Ako bude sve islo po planu Smile

Ispod peska je hranljiva podloga ( od drugog sponzora Smile ) i osmokot.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Menjam ribe- Gnjata gnjata Arhiva Malih Oglasa 10 Pet Jan 28, 2011 2:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gnjata gnjata Upoznavanje 3 Čet Jul 22, 2010 7:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License