Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Guppy problem repovi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milan schorpio
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2012
Poruke: 30
Lokacija: Zarkovo

PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2013 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam problem sa muzijacima gupika nesto im jede repove preko noci.
Od ribica u akvarijumu: 4 ancistrusa ,3 koridorisa ,1 borac,2 razbore ,3 limun tetre , 3 zebrice i oko 20 gupika.akvarijum 120l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2013 10:08 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

kica81
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 03 Maj 2009
Poruke: 6
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2013 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Borac voli da gricka repove gupika muzjaka barem kod mene je to bilo slucej.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zippy96
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Dobanovci

PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2013 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moguce je da im jedu zebrice, a mozda cak i borac.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan schorpio
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2012
Poruke: 30
Lokacija: Zarkovo

PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2013 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Milan schorpio
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2012
Poruke: 30
Lokacija: Zarkovo

PorukaPoslao: Čet Mar 21, 2013 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Mar 22, 2013 10:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

borac zebrice mada sam ja imao slucaj i sa ancistrusom znao je cak i da ubije ribicu zaleti se zalepi za nju i povuce na dno tako je drzi dok neugine a posle uziva u gozbi !kazu da je vrlo retko ali se desava !!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License