Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 neobicna ideja za pozadinu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2013 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ovako,nisam nasla temu koja bi mi pomogla pa sam resila da otvorim novu temu,a ako smeta neka je moderatori uklone.naime nisam bas nesto iskusna u akvaristici i svoj akvarijum od 70 litara imam od skora pa mnoge stvari ne znam.Zanima me da li bi bilo pametno da za trodimenzionalnu pozadinu uzmem siropor pa da ga po obradi premazem silikonom i da ''zalepim'' kvarcni pesak na njega.da li je to pametno,da li bi skodilo ribicama,i da li bi pravilo problema u akvarijumu.litrazu sam rekla,imam pumpu od 300 l/h,spoljni stakleni filter dvokomorski sa dve dovodne cevi.ispod filter mase mi je mini improvizovani taloznik ,a u komori gde je pumpa imam jedan sundjer sa velikim rupama koji sprecava da se natalozeno vraca pumpom u akvarijum.Da li gresim negde?sta bi trebalo da promenim?i na posletku,da li cu pobiti ribice ako napravim(uspem da napravim)takvu neobicnu pozadinu nekim ''toksinima''
pozdrav i hvala unapred Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2013 5:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2013 6:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slike uvek vise govore od reci. Zalepljen kvarc na stiropr ne bi smetao ribama ni u kom slucaju i ne bih pravilo nikakve probleme u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2013 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo ce ti pomoci. Samo koristi silikon namenjen lepljenju akvarijuma
http://www.akvarijum.org/forum.....11741.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nano cube ideja, upomoć Nerd Početak u akvaristici 23 Uto Avg 15, 2023 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skidanje lepka za pozadinu Baia Uradi Sam (DIY) 15 Uto Mar 24, 2020 9:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diy led ideja Peku Uradi Sam (DIY) 2 Sre Jan 24, 2018 2:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ideja za filtraciju Prle76 Početak u akvaristici 6 Čet Sep 24, 2015 11:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Najljepse biljke za pozadinu? x-man Biljke 5 Sre Mar 18, 2015 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License