Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 problem registracije u aquashop Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Aquashop
 
Ukoliko imate nekih pitanja u vezi Aquashop-a pošaljite privatnu poruku ili pošaljite e-mail na info@aquashop.rs
 
Autor Poruka
joni
Akvarista



Registrovan: 26 Mar 2013
Poruke: 30
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Uto Mar 26, 2013 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo imam problem sa registracijom oko narudzbine KNO3 kaze da mi lozinka mora biti sa minimumom od 5 karaktera problem je u tome sto mi lozinka sa 8 karaktera.Mozete li mi pomoci?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 26, 2013 4:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

joni
Akvarista



Registrovan: 26 Mar 2013
Poruke: 30
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Sre Mar 27, 2013 1:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sredio sam.Zatvorite temu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem širih razmera Daniel Filipovich933 Početak u akvaristici 11 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License