Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kostolomci i kiropraktika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam problem sa ledjima unazad 10ak godina. Diskus-hernija, okostavanje itd. Cuo sam da dosta ljudi ide kod narodnih lekara, da im namestaju prsljenove, resavaju isijas ukljestenja itd. Cuo sam za baba Javorku iz Miloseva kod Jagodine. Molim vas ako imate neka iskustva ili sta znate u vezi ove teme da napisete. Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 7:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam čuo za nekog lika u Borči. Kažu kad te taj rastegne i rasklješti mož da pređeš još 300 000 glat. Zezam se a vrlo moguće da ću i ja skorije kod nekog nameštača. Sedeći posao, šta ćeš.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel si bio do sada negde ili ces tek da ides?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam bio. Još.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ck_psih
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2012
Poruke: 29
Lokacija: Krusevac / Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima i Voja kostolomac u Krusevcu... za njega kazu isto da je cudotvoran..Radi 20-30 godina, ako ne i duze.... ne naplacuje usluge, ali ljudi ostavljaju pare na ikoni koja je u hodniku kuce...
znam da je dosta ljudi islo kod njega, isli su i sportisti...

ali, iskreno da vam kazem, ne znam da li bih ja smeo da se upustam u te avanture....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@ Ck_psih - ne znaš ti onda šta je bol.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ck_psih
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2012
Poruke: 29
Lokacija: Krusevac / Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam i ja muku... izmedju ostalog i s ledjima... ali je resih plivanjem... a dal je manja il veca od vase ne znam, jer ne zelim da poredim Wink

ne bi bilo lose da podelite iskustva kada budete isli tamo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam takodje problema sa ledjima, bio sam pre nekoliko godina kod deda Pere, Stara Pazova. Posto je deda vec star, masira njrgov unuk, koji je kod njega ispekao zanat, a deda je tu da postavi pravu dijagnozu. Ja sam imao mucninu, vrtoglavicu, apetit na nuli, smrsao sam 15 kila, i onda otisao kod njega, stavio me na noge posle 3-ce seanse. A deda kad radi dijagnozu, samo te polako pipka po ledjima, a onda malo stisne i pita jer boli, a tebe ko u oko, sve zvezde vidis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bol kao bol, trpimo se! Smile Nego koci i dodje dan kad ne mozes da se savijes nikako! Lezis, gutas lekove, posle te boli stomak, zeludac, ledja popuste malo, pa opet! i tako u krug.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A pa ja sam onda još dobar, mene uhvati po nekad na poslu, posle par sati sedenja. Trebalo bi to što pre da se rešava. Vidiš, plivanje ili tako neka aktivnost nije loša ideja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neso, posto kod tebe nije kriticna situacija, mozes da probas 2 tablete - jedan vinjak, dve tablete - jedan vinjak, pa ako za 15-ak godina ne bude bolje, onda ne gine masiranje Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan moj prijatelj je davno imao isto neki problem (ne secam se tacno koji je bio u pitanju) i doktori nisu imali resenje pa je cuo za ovakve stvari kao sto si i ti cuo. Otisao je do najblizeg koji mu je resio problem. Letos je recimo isto jedan drugar imao problem sa rukom koji je takodje resio kod temo nekog.
Mislim da vredi probati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
polke
Akvarista



Registrovan: 01 Sep 2012
Poruke: 86
Lokacija: Beograd, Mirijevo

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam isao ovde u Bgu kod prof fisikalne medicine Ranko se zove, on sve vraca na mesto. Jedan tretman je 2000 din. Meni je pomogao, preporucio mi ga je kolega kom je od saobracajke ruka pocela da otkazuje, imao ukljestenje vratnih prsljenova.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Looniz, hvala na savetu ali sa tom terapijom bi situacija brzo postala kriZična pa bi me nameštali malo experti iz Drajzerove Smile
Mada ni ovako nisam daleko...
Probao bih radije prvo sa plivanjem. Imamo u Barajevu jezero Duboki Potok pa čim otopli počinjem aktivno da plivam.
A i kad bih mogao pravilno da sedim na poslu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

polke ::
Ja sam isao ovde u Bgu kod prof fisikalne medicine Ranko se zove, on sve vraca na mesto. Jedan tretman je 2000 din. Meni je pomogao, preporucio mi ga je kolega kom je od saobracajke ruka pocela da otkazuje, imao ukljestenje vratnih prsljenova.

Napisi mi u pp sta si imao od dijagnoze, ili napisi u temi, kako hoces. mozes i broj telefona tog profesora Ranka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License