Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kvarc Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikola332
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2013
Poruke: 58
Lokacija: uzice

PorukaPoslao: Uto Mar 26, 2013 12:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam jedan kamen kvarca(bezbojan je) a nasaosam dosta kamena u okolini bele boje kao mleko malo se presijava licimi na kvarc pa me znima znali ko sta o tom kamenu? a vec imam jedan komad kvarcnog kamena u akvarijumu kamena u akvarijumu....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 26, 2013 12:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

kimmik
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 29
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Mar 28, 2013 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postavi sliku, ovako možemo pričati do sutra! Ovaj kamen, onaj kamen... bez slike ništa ne vredi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crni pesak (kvarc) srki.acs Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jul 06, 2019 8:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podloga Crni Kvarc scorpion Početak u akvaristici 4 Uto Jan 29, 2019 12:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban kvarc Stefanbgd Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Feb 05, 2018 9:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kvarc poklanjam No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Mar 21, 2017 10:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebno crni kvarc i dragon stone Dule90 Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Sep 16, 2016 8:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License