Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Podmladak ramireza Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sunce
Akvarista

Registrovan: 28 Jan 2013

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2013 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cime hraniti ramirezscice prvih dana,a da to nije artemija?
Da li postoji neka kupovna hrana za njih, i koliko vremenski treba dugo da im se daje ista, do prelaska na neku drugu vrstu ishrane i koju? Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2013 12:21 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik

Registrovan: 29 Nov 2010

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2013 6:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postoji dekapsulirana artemija ali je manje kvalitetna od tek izležene, za početak možeš da koristiš žumance i mikro crve a posle može i dekapsulirana artemija, sera micropur i sl. Sva ta hrana je manje dobra od klasične artemije koja je zakon.
Looniz
Akvarista

Registrovan: 08 Dec 2012

PorukaPoslao: Sre Apr 03, 2013 10:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukoliko se moji malci izvale i proplivaju, kupicu artemiju u kesici, ona sto se sa vodom bucka, proizvodjac je Sera. Dali je to onda sveza artemija? A u pocetku takodje sam mislio na zumance, na vise mesta sam procitao da je jednako mikro crvima. Pa i za ljude jaje je zamena za meso Wink
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomor ramireza WoodyAllen Ribe 10 Čet Feb 14, 2019 4:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zenka ramireza,valisnerija, cryptocoryne xxxvelja Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Feb 13, 2016 11:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skupljeno peraje kod ramireza vladimir simic Bolest 0 Pet Feb 05, 2016 1:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum za podmladak Fricky`88 Uradi Sam (DIY) 3 Ned Maj 24, 2015 12:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest Altispinoze, tj. Bolivijskog Ra... Saphira Razmnožavanje 6 Pon Dec 29, 2014 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker