Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hasemania nana Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 12, 2013 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mrest hasemania nana Laughing

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 12, 2013 10:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

muzicar
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2011
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Apr 12, 2013 11:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

od 1:10 do 1:25 "Sanjaj Beko Bekane ruke nezne mekane,dok te maze fino,slatko sanjaj Bekolino." Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 13, 2013 9:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je neizbežno kad imaš klince Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Apr 13, 2013 9:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta reci, svaka cast !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Apr 13, 2013 9:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve čestitke ! Inače, jedna od riba za koju sam rekao da ću je imati čim sam je prvi put video. Čekamo uslove Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 13, 2013 9:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nedavno sam je nabavio od druga Baie, izrazito lepi primerci i bilo je šteta da ih ne izmrestim, videćemo šta će biti dalje, koliko sam dobio informacije od Anboy-a, jako su osetljivi malci i sporo rastu, ali nema veze, malo se igramo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mikimnbgd
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 18 Jan 2010
Poruke: 4
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 13, 2013 11:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

napisi uslove mresta,inkubacije,ishrane mladji ....,da se proprati uspeh ili greske
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Apr 13, 2013 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ti sve sto dohvatis pod ruku omrestis Smile Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 13, 2013 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Još da vidim neku korist od toga, gde bi mi kraj bio Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
muzicar
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2011
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Apr 13, 2013 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemanjask ::
To je neizbežno kad imaš klince Laughing


izvini za off,znam kako je inace to je bila Mini Ultra, i moj klinac to gleda i drogira mene i zenu Very Happy .Ma neka su oni zivi i zdravi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 14, 2013 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uslovi za mrest praktično isti kao i za ostale tetre, meka voda, blago kisela, kvalitetni matični primerci, dobra ishrana i ne može da omane. E sad, uzgoj malaca (ono gde većina izgubi volju) je nešto drugo, još ne znam šta me čeka, tek za dva tri dana će se videti šta i kako ide.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Apr 14, 2013 7:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemanjask srecno sa podizanjem malih! Dugo jedu zumance, infuzoriju ili liquid fry food. Bitno je ne zaprljati vodu jer su osetljivi dosta. Aj javi sta si uradio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Apr 14, 2013 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

samo napred kad vec imas volje...ja je nemam a stomaci zenki kod mojih barbusa kao kovanica od 5 din...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Apr 14, 2013 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rece ja da su pune kao oko:), na zalost nisam imao prostora da se igram i sa njima iako sam ih poprilicno dugo gajio. jos jednom cestitam i puno srece u narednim mrestovima!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 14, 2013 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako su lepe matice i gledaću da ih što više razmnožim jer mislim da su lep ukras u npr. biljnim akvarijumima, imaju lepe boje, posebno mužjaci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Anubia Nana, ogroman zbun +30cm velicine nebojsar Ponuda 2 Čet Maj 11, 2023 2:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubius nana na poklon Plivac Na poklon 0 Sub Jan 22, 2022 11:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubia nana truli Peku Biljke 14 Pet Nov 05, 2021 7:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubia Nana i Ludwigia Repens Rubin nebojsar Ponuda 0 Sub Apr 24, 2021 6:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubia nana misa984 Ponuda 0 Čet Mar 18, 2021 8:58 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License