Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj par ancitrusa za razmnozavanje i njihova pecina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 7:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad hoćeš kada proplivaju. On u principu ne jede male.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 7:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

darko.potic.33
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 206
Lokacija: Srbija, Nis

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 7:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
darko.potic.33
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 206
Lokacija: Srbija, Nis

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2013 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Epa evo da vidite i male koji polako rastu...

Image

Image

Image

Image

Pozz!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Zuki
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 75
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Apr 29, 2013 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajni su. Ja imam zenku ali je jos uvek sama. Uskoro cu joj nabaviti partnera pa cemo videti da li ce bit nesto. Jos jednom , svaka cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borci, razmnozavanje Mikicaaaa Početak u akvaristici 0 Sub Jan 06, 2024 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borba ancitrusa Uros Kg Ribe 2 Pet Maj 05, 2017 7:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem kraljevske neonke i ancitrusa... lexinho021 Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Mar 03, 2017 12:30 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License