Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 You tube - Biljke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2013 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link



Link



Link



Link



Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2013 9:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2013 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepo! Pogotovu perling u prirodnim uslovima! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Uto Apr 30, 2013 12:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Savršeno, pogotovo prvi snimak samo šteta što je na Švabskom.
Voleo bih da pogledam Anubie u prirodi, već neko duže vreme pokušavam da nadjem na tjubu ali nema šanse, nema ni pod "Anubias in nature... Anubias in nature habitat... Wild Anubias plants...", više ni sam neznam šta da pokušam... Mad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Apr 30, 2013 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anubie su ako se ne varam "korov" koji raste u i van vode u prirodnom stanistu,sa korenjem u vodi ili pri vlaznim mestima...Rastu pored potoka,brzaka,na vodopadima,vise rastu emerzno nego submerzno,naravno emerzne biljke su daleko vece i brze rastu...
ne znam gde sam to procitao i da li je bas ovako kako sam napisao,nisam siguran...ali sta sad.
evo par slika iz divljine.

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Uto Apr 30, 2013 4:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Očaravajuće, držao sam rekao bih dosta biljaka ali ova biljka me je kupila za sva vremena.. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Maj 01, 2013 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova prva Plavsiceva slika sa anubijama je totalna perverzija. Ja se nesto u zadnje vreme lozim na anubije i ostale low light biljke ali nikako da uhvatim vremena da lagenezi odradim setup. Uvek nesto na brzinu zbog nedostatka vremena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka biljke na poklon Mladen68 Na poklon 0 Ned Nov 27, 2022 3:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License