Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Borac (zadnje peraje) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Maj 01, 2013 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

borcevo zadnje peraje je kao izgrickano, tj izgleda kao kod reckavog borca. akvarijum je 25 litara,imam pupu, grejac i sa njim u akvarijumu je ancistrus... ne verujem da mu je on to napravio. ako je neka bolest, cime se moze leciti ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 01, 2013 1:13 am Snimi Poruku Nazad na vrh

oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Maj 01, 2013 1:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zaboravio sam da napomenem da su mu ledjno i trbusno peraje najnormalniji
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
D-KEE
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 01, 2013 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne postoji reckavi borac - postoji crowntail varijanta borca Wink

Sto se tice repa mogao bi da bude fin rot - okaci neku sliku ako si u mogucnosti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Maj 04, 2013 2:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da,da na crowntail sam mislio, odvojio sam ga i stavio sam mu malo soli i oporavlja se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili ne? Leđno peraje kod Mollya CvijetinAq Na poklon 1 Čet Nov 25, 2021 2:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus Tetrazona - repno peraje Amy Bolest 1 Ned Maj 16, 2021 4:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License