Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dobro društvo para vredi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 1:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ljudi, pa ja sam izgleda imao ludačku sreću što sam sasvim slučajno postao član baš ovog foruma. Na drugim forumima je HOROR! Svi robuju svojim sujetama. Niko bre nešto da kaže, posavetuje...tuga božja. Dakle, privilegija je biti u dobrom društvu...VAŠEM. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 1:30 am Snimi Poruku Nazad na vrh

jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 3:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

rukovanje ojha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 8:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ti si tek sada to primetio? smeh
Najbolji smo! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 10:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Ti si tek sada to primetio? smeh
Najbolji smo! Bravo




tako je ovde je stvarno extra
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Horuse, cast je nasa jer si deo nase ekipe Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Moca
Akvarista



Registrovan: 14 Apr 2013
Poruke: 126
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imate pohvale i od novog clana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sijam king
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 06 Jan 2012
Poruke: 118
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I od mene sve pohvale Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petrovic_n78
Akvarista



Registrovan: 21 Okt 2011
Poruke: 99
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ovaj forum slucajno izguglovao i dopao mi je se na prvi pogled tako da sam tu i ostao... I nisam pogresio na svako pitanje sam dobio korektan,pametan i odgovor pun iskustva.... Hvala vam najbolji ste....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

petrovic_n78 ::
Ja sam ovaj forum slucajno izguglovao i dopao mi je se na prvi pogled tako da sam tu i ostao... I nisam pogresio na svako pitanje sam dobio korektan,pametan i odgovor pun iskustva.... Hvala vam najbolji ste....

Ali na prvi klik! Smile Tako sam i ja, jedno vece gledao u prazan stari akvarijum, stoji onako na regalu, eh kad bi ponovo bio pusten u pogon. I kucan ja akvarijum i izadje forum, i eto. Sreca nasa! Kakav fb, kakvi bakraci, jos kad bih nasao devojku da se ozenim na ovom forumu, pa u miraz akvarijum da donese, pa da razmenimo iskustva... smeh
Odoh ja u off samo tako! Smile ojha


Poslednji izmenio jovica dana Čet Maj 09, 2013 10:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Maj 09, 2013 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zadovoljstvo je NASE sto imamo takvo CLANSTVO, jer bez VAS ne bih bilo ni NAS !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
moma95
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2012
Poruke: 124
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Pet Maj 10, 2013 1:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala svima ... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Pet Maj 10, 2013 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma forum nam je zakon, brdo info, ljudi vrhusnki..... Smile Nije dzabe HORUS imao ovakav izliv emocija Smile BAS!


P.S. Vrbovala sam drugaricu juce i postala je clan Smile Trenutno zatvara aq, posle tolikih godina (neke ribe joj zivele i 10 godina Shocked ) jer u Pirotu nema normalne radnje i riba....... Ovde falabogu ima domace odgajene ribe na poklon/zamenu, tako da se nadam da ce se neki kolega iz Pirota/okoline pokazati u pravom svetlu kad zatreba Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pet Maj 10, 2013 2:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo svako stado neku crnu ovcu ima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
scalar 3
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 260
Lokacija: Priboj

PorukaPoslao: Pet Maj 10, 2013 4:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dok se nisam ulogovao na ovaj forum bio sam član na jednom drugom.Poslednji komentar koji je bio postavljen na forum je bio iz 2008 godine.Ali hvala bogu za sada smo jedan veoma aktivan forum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moca
Akvarista



Registrovan: 14 Apr 2013
Poruke: 126
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Maj 10, 2013 4:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisu ni oni losi,Cvrc.Podsticu ostale da budu jos bolji i aktivniji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vredi li ovo Stefans Ostala oprema 1 Pon Sep 30, 2019 3:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Odyssea - Dobro poznata rasveta konac... Fish World Fish World 0 Pon Mar 04, 2019 4:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Otvaranje pet šopa - savjet i pomoć o... FEK@ Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Apr 08, 2017 12:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Svaki savet dobro došao Shika Početak u akvaristici 55 Sre Feb 24, 2016 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License