Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Od cega napraviti redukcioni prenosnik vazduha sa 4 izlaza ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Maj 12, 2013 12:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je neko pravio "T" ili "X" prenosnik vazduha iz vazdusne pumpe i od cega ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 12, 2013 12:37 am Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Maj 12, 2013 12:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto bi pravio kad kosta 20dinara...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Maj 12, 2013 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa,bas zato,sto toliko kosta,a meni treba 40 min da stignem do prodavnice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boomiri
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2012
Poruke: 178
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Maj 12, 2013 1:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozes iskoristiti


Image


ukoliko imas u blizini dobro opremljenu apoteku ili veze u bolnici

ova stvarcica se zove discofix ili po naski trokraka slavina
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Maj 12, 2013 1:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sunce, baš si lenština. Ajd' put pod noge.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Maj 12, 2013 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Boomiri,ovo sto si predlozio,ima jedan izlaz ,koliko mogu da vidim...
Trebalo mi je nesto hitno,pa sam ,bas,razmisljao od cega moze da se napravi,ali mi nista ne pada na pamet...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boomiri
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2012
Poruke: 178
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Maj 12, 2013 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo moze da ima izlaza koliko hoces, spajas jednu na drugu do u beskonacno, skines te cepove i imas jedan ulaz i dalje na navoje koji su ispod cepova dodajes jednu slavinu na drugu koliko god hoces komada, takodje to od gore plavo ti sluzi za usmeravanje tecnosti( u tvom slucaju vazduha. Jedina mana ovoga je sto kosta znatno vise od bilo kog akvaristickog razvodnika za vazduh i tesko se nalazi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Ned Maj 12, 2013 3:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko se sećam i u kopmletu za infuziju ima jedna Y račvica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako napraviti top off? LazarZ1 Uradi Sam (DIY) 6 Sre Mar 11, 2020 5:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nedostatak cega? Tajson Biljke 20 Pon Apr 15, 2019 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako napraviti filter i mrestilicu ? Miroslav Lalic Filteri i pumpe 6 Sub Jan 07, 2017 1:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija crva ili cega vec Bojan Korali i ostali Organizmi 12 Ned Okt 25, 2015 6:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubacivanje vazduha flopsky Filteri i pumpe 2 Čet Jul 30, 2015 9:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License