Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li je moja ksifo ribica trudna ??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mladen gile
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 01 Mar 2013
Poruke: 9

PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

samo je dovoljna sitno ( ali sitno) izmrvljena suva hrana koristi onu proteinsku crvenu nema potreba za zumancetom previse muti vodu samo to i nema zime Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 17, 2013 7:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2013 8:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

trudna jeste a kad ce da se okoti to samo ona zna !lepo ti je rekao mladen gile samo bi ja jos dodao usitni sto raznovrsniju hranu <mesanu>bolje ribice napreduju a i zdravije su <vise>hrani 2-3 puta dnevno pomalo !hranu ti je najlakse da usitnis prosejes kroz sito sto ispadne hrani male sto ostane u sito hrani velike u akvarijum !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dusanka97
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Feb 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Sub Maj 11, 2013 4:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo je moja ksifo ribica slikala sam je iz nekoliko razlicitih poza dali mi mozete reci za koliko ce se od prilike okotiti
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dusanka97
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Feb 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Sub Maj 11, 2013 4:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Maj 11, 2013 5:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to kad ce se okotiti jedino ona zan ali gledajuci slike nece za dan -2 odvoj je u kotilicu ako imas i cekaj strpljivo !srecno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milos1997
Akvarista



Registrovan: 16 Nov 2012
Poruke: 34
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Sub Maj 11, 2013 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dusanka97 meni ova ribice ne lici na ksifo-a vise mi lici na zutog molija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dusanka97
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Feb 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Maj 12, 2013 9:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok hvala Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
blenki
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 58
Lokacija: sombor

PorukaPoslao: Pon Maj 13, 2013 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja ksifo je trudna i to lep stomacic. Nisam siguran koliko je vec dana pa pitam dali ima neko odredjeno ponasanje pre nego ce se kotiti, mislim kao guppy poludi i pliva gore dole kao luda , svaki put na tu reakciju u kotilicu i ujtru eto malaca pa zato pitam dali i ksifo tako nekako se ponasa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bane99818
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 3
Lokacija: uzice

PorukaPoslao: Uto Maj 14, 2013 8:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam isti takav problem moja ksifo je trudna vec 1 sedmicu a malo manja je od tvoje.Isto je veliki problem sto imam dva muzijaka i uvek se biju ko ce da oplodi tu zenku tako mi je jednom umrlo 8 skalara.Ne znam sta cu da radim i kako cu da je porodim ali mi je jos veci problem oko 2 muzijaka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
bane99818
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 3
Lokacija: uzice

PorukaPoslao: Uto Maj 14, 2013 9:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam isto trudna zenku ribice ksifo ali nije velika kao tvoja malo je manja.Jos veci mi je problem zbog 2 muzijaka non-stop se biju i tako napadaju i druge ribice u borbi ko ce prvi da je oplodi, jednom mi je tako umrlo 8 skalara, sta da radim.I da zna li neko gde mogu da nabavim povrsinsku travu ??????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
bane99818
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 3
Lokacija: uzice

PorukaPoslao: Uto Maj 14, 2013 9:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta je ovo kako sam napisao dva puta.Da zante ova druga je ispravka xD Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
blenki
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 58
Lokacija: sombor

PorukaPoslao: Pet Maj 17, 2013 7:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da se pohvalim moja ksifo trudnica sinoc poludi pocela plivati gore dole, prebacih je u kotilicu i kad se ugasilo svetlo cudo,okotila se. Jutros sam je izvadio iz kotilice jer sam primetio da capa malce, sad mi osta oko 10-15 malaca nemogu tacno da ih prebrojim. Ma super ja zadovoljan jer je inace mlada zenka i prvo kocenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
blenki
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 58
Lokacija: sombor

PorukaPoslao: Pet Maj 17, 2013 7:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam pitanje za iskusne akvariste, okot koji naraste i ostane zajedno u akvarijumu moze da se oplodi medjusobno nema veze sto su od iste majke ili je priroda namestila tako da se nece oploditi.
Ne bi mi ovo ni palo na pamet nego pita me zena a ja osta bez teksta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 17, 2013 9:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pocece da se kote kad budu polno zreli, a to je nekih 2-3 meseca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dusanka97
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Feb 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Sub Jun 08, 2013 1:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja ribica se cudno ponasa stalno je u coskovima akvarijuma i kada je malo duze gledate isto kao da ljubi staklo od akvarjuma! Mozeli mi neko reci od prilike zbog cega je to? Hvala unaprijed Smile Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je platy trudna? Stevan12345 Razmnožavanje 2 Sub Feb 04, 2023 8:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka moja 4 Uros Kg Akvarijumi 2 Pon Jun 06, 2022 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License