Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Od cega se pravi dekoracija? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Ned Maj 19, 2013 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od cega se pravi ova dekoracija za akvarijum i dali je moguce da je sam napravim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 19, 2013 10:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Ned Maj 19, 2013 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Image
????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Maj 19, 2013 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj ti je savet da NE UBACUJEŠ takvu ''dekoraciju''. Akvarijum, pa i sve u njemu treba što više da podseća na prirodni ambijent. Teško da ćeš u prirodi naći sve ovo. Najbolji hardskejp se formira od kamenja, panjeva i grana. Kada svemu tome dodaš prirodno bilje ispadne ko bombona. Dakle, osnovni akvaristički moto glasi da akvarijum treba da bude delić prirode u sobi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Maj 19, 2013 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slazem se sa Horusom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Ned Maj 19, 2013 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam,nego volim da pravim sklulpture pa pitam,ovo nikad nebi stavljao u akvarijum,da sam hteo da stavim kupio bih to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Maj 19, 2013 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da je napravljeno od neke veoma tvrde gume pomesane sa plastikom. Nisam nikakav strucnjak naravno, ovo je onako, laicki zakljucak Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
atanasa
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2013
Poruke: 69
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 20, 2013 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od keramike, mislim. Mozda i od onog plastelina sto se skuva da se stvrdne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IvanGrozni
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2013
Poruke: 85
Lokacija: Mladenovac-Priština

PorukaPoslao: Pon Maj 20, 2013 5:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je Stefan mislio na 3D pozadinu, a ne na ovu plastiku, ako se ne varam?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pon Maj 20, 2013 5:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A zasto je onda kacio ove slike ? xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nemam ime




Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 2

PorukaPoslao: Pon Maj 20, 2013 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvariumski kic
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Maj 20, 2013 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvo napravis model od cega ti je najlakse stiropor,gips,plastelin onda na osnovu toga pravis kalup.Napravis fiberglas smolu sa ucvrscivacem i samo lijes.Za biljke je mnogo teze isto treba kalup samo sto lijes sa silikonom u boji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hypostomus Plecostomus pravi problem Alexnis Ribe 1 Sre Nov 24, 2021 9:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nedostatak cega? Tajson Biljke 20 Pon Apr 15, 2019 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koji proizvodjac pravi najbolju hranu... andrija88 Ishrana 2 Sre Apr 04, 2018 8:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borka pravi problem u mrestu bojanapsy Razmnožavanje 4 Pet Avg 19, 2016 12:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija crva ili cega vec Bojan Korali i ostali Organizmi 12 Ned Okt 25, 2015 6:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License