Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koi SAran pojeo cistaca Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vkurko
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 37
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da kako da prepoznam koji je mužjak a koja je ženka?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 10:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da polno zreli muzjaci dobiju bele tackice oko skrga, ali proveri na netu, ima dosta o tome Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vkurko
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 37
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa sad ja mislim da je hrana vrlo bitna i temperatura, a da ima logike da je riba veća što je veći akvarijum pa ima u tome, ja sam mislio da pređem na 120 litara posle ovog ne samo zbog šarana već i da mi bude napredniji ovaj sada je da se naučim, a za ovog šarana na srebrnom jezeru i ja navijam da ga niko ne uhvati!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vkurko
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 37
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Suma sumarum Koi saran je svario sta je svario, stalo je iizbacio napolje!!! Ova riba je cudo a od cistacanije ostalo nita osim lljture na lobanji ociju nije bilo... Ssvse srećno završilo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 2:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lele al je komad Smile
Ako živiš u kući batali za to akvarijum, ima on da raste na 10+ kila ako ga hraniš, ako ga ne hraniš ne znam ni sam šta će da bude. Lepo mu u bašti napraviš vrtno jezerce i milina, zimi ti se ukopa u mulj i ne vidiš ga do proleća.
Moje mišljenje je da rast ne može da ograniči veličina prostora. meni kornjača ne bi narasla na 20-tak cm da je do toga. Sad je u krajnjoj fazi pa čim stigne polica ide u metar dužine ali i to je malo.
Bolje pazi da ne bude gladan da ne bi krenuo dalje da klopa cimere u mokrogradu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 2:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.youtube.com/watch?v=rYRALgjRq7g


Ovako nesto mu napravis Wink I milina svima!!!
Ne, obiljno, ovo je bas profi, ali ima brdo snimaka na jutjubu o pravljenju jezerceta, vrlo jednostavno i lepo objasnjeno a dobijas nesto nenormalno dobro zauzvrati Very Happy



Znaci tako, obara se teorija o rastu riba ..... Hmmmm zanimljivo Smile
A ja sam citala kako im zakrzljaju unutrasnji organi i onda umiru u najvecim bolovima (ako hoce da rastu a nemaju gde) ..... Koji kontrast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko "cistaca" i biljaka Beg Akvarijumi 4 Sre Okt 24, 2018 7:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmnozavanje cistaca nercibald Razmnožavanje 17 Ned Mar 20, 2016 10:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban koi saran Milan98 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 15, 2016 12:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanski Saran DeksoN Početak u akvaristici 5 Pon Feb 08, 2016 9:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Poklanjam KOI Saran- Majdanpek i okolina bublz Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Okt 01, 2014 6:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License