Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancistrus i Nigrosi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cyrocore
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 52
Lokacija: Beograd - Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li bi ancistrus predstavljao problem ikri nigrosa (obicno je polazu u kokosovom orahu)?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 30, 2013 7:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 31, 2013 8:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze da bude pretnja, narucito kada je mrak u aq. S druge strane nigrosi se toliko mreste kada se uhodaju da ne verujem da anci moze sve da postigne.... neki mrest ce uspeti sigurno....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cyrocore
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 52
Lokacija: Beograd - Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Maj 31, 2013 2:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo uzeo sam ancistrusa, muzijak oko 12cm odmah se bacio na posao jer imam braon alge da bocnom i zadnjem staklu, vrv jer sam imao slabu filtriraciju (juce sam namestio nov spoljni filter)
Videcemo kako ce da bude, malci nigrosa se se cude okupe se oko njega i gledaju ga , imaju jedno 2 cm Very Happy
A odrasli ko da ga ni ne primercuju samo prodju pored i nista
Kada bude pao novi mrest samo cu ostaviti svetlo upaljeno nocu. Meni to ne smeta lakse mi je da spavam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 31, 2013 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moji skalari se bezuspesno mreste redovno, a anci je sve veci i veci Sad
Vise cak ni ne ceka mrak!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cyrocore
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 52
Lokacija: Beograd - Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzijak ancistrusa je isterao nigrose iz kokosove pecine i neda im da pridju...
Juce sam nabavio i odraslu zenku ancija...
Sada su njih dvoje u pecini vec duze vreme, pa zajedno izvire glavom i iz otvora pecini, i ispadne ko da se ljube xD
Vec su ceo dan u pecini, da li je moguce da su se spojili posle tako kratkog vremena (pod ceo dan mislim ovu noc, ostavio sam svetlo i danas )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cyrocore
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 52
Lokacija: Beograd - Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Inace nigrosi im ne mogu nista, bukvalno anciji njih maltretiraju...
Tu je i 20ak beba od 2cm koje niko i ne primecuje xD Oni su spectatori!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 3:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Polako. Jos je rano. Meni su ameri iskidali 6 ancistrusa. Ostali su bez peraja, sto bi se reklo : Goli ko pistolj Smile .
Kombinacija jeste moguca, ali mislim da ce anciji uvek deblji kraj da izvuku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razbice ih nigrosi kasnije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 4:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogotovo kada krenu Nigrosi da se mreste a anciji ko bez glave krenu da tumaraju po zabranjenoj teritoriji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cyrocore
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 52
Lokacija: Beograd - Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 12:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nzm, do sada su im uzeli pecinu i oterali ih na novo mesto.
Nigrosi sada kopaju prostor iza velikog kamena, zenka je puna ikre (vidi se dzinovski stomak).
A anciji retko kad izadju iz orahove pecine.. cini mi se isto da je zenka puna ikre, stavicu sliku!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 1:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zasad ih ostavi tako kako jeste . Prati situaciju pa ako bude bilo potrebe , reaguj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 8:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubaci jos jedan kokos....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cyrocore
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 52
Lokacija: Beograd - Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 12:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh, muke li, jedva sam ovaj jedan probusio!
Al pokusacu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 1:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brusilica, preseces i to je to Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
cyrocore
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 52
Lokacija: Beograd - Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 1:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam brusilicu, xD niti bilo sta slicno od alata, jer sam tek u srednjoj skoli, haha Prosli put je moj otac nekako uspeo da ga polomi nozem i cekicem, ali milslim da ne bi zeleo ponovo da ima posao sa kokosovim orahom Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancistrus albino maticna zenka puna p... Ikan1 Bolest 0 Pon Apr 05, 2021 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklon ancistrus, sijamac, apistogram... m.vlacina Na poklon 2 Čet Mar 25, 2021 11:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus Vecha Razmena 0 Sub Mar 13, 2021 5:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus mužjak albino chaosad Razmena 1 Uto Jul 28, 2020 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Matični par Ancistrus Super Red i 4 m... Sone_bg Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 11, 2020 2:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License