Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gnjata Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Čet Jul 22, 2010 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je moj akvarijum,pustio sam ga u rad pre dve,tri nedelje. Veze blage nemam o akvaristici,malo sam se informisao sa ovog i slicnih foruma.. Smile Akvarijum je dimenzija 100x50x40. Bilo bi lepo da neko iskusan baci neki komentar.. Very Happy Slike su malo losije jer je slikano telefonom...
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jul 22, 2010 11:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jul 23, 2010 12:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

O pa ti imas jako lepe dimenzije i litrazu s obzirom da si na pocetku, za svaku pohvalu Bravo

Trba ti malo biljaka, steta je i da ti drvo bude golo. Vezati za njega mahovinu, neki mikrozorum, anubiju...
Ima tu lepog prostora za popunjavanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jul 23, 2010 12:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, lepo Wink
kao sto rece Bojan, jos biljaka i bice divota Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Jul 23, 2010 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za nekog ko nema blage veze ovo je odlicno, bolje je nego kod nekih iskusnih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pet Jul 23, 2010 2:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na pohvalama ljudi Smile I ja sam mislio da mi treba jos biljaka,jos moram da vidim gde da ih kupim,posto ovde u pazovi ih nema... Svidja mi se ideja za mahovinu,cim je nabavim ubacujem je
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Jul 23, 2010 11:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo ti to sve izgleda , moj savet za bilje ako nema da se kupi tu kod tebe je da pogledas po akvaristickim forumima ljudi poklanjaju cesto visak bilja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jul 23, 2010 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oko akvarijuma slazem se sa gornjim komentarima ( lepa litraza za pocetak sa puno mogucnosti Very Happy ), ali mene interesuje ova stalaza ispod akvarijuma ( jel kupljen, pravljen, od cega itd .. kratko da nebude of topic )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Jul 23, 2010 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitka za akvarijum,super je ,ali za ribice nisam siguran cini mi se da imas 2 ili 3 trihogastera,jednog skalara,2 ili3 neonkice,isto 2 ili 3 molike,jednog ili vise(nisam video,video sam samo jednog) muljara ili ti cordiasa,gupie,.........Odluci se,jako puno vrsta ribica,skalar ce ti sve malce gupia i molia pojesti za dezert,a trihogaster kada naraste,pravice ti probleme......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Jul 23, 2010 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a dali si ovaj panj kupio ili si sam nasao negde u prirodi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Pet Jul 23, 2010 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stalazu mi je pravio drugar, konstrukcija je od camovih greda,ako se ne varam,6x6 cm,a ostali materijal je onaj sto ima svuda da se uzima na meru,pa biras boju,itd.. Od istog materijala je i poklopac. Ja sam ovu boju izabrao zato sto mi se slaze sa jos nekim elementima u sobi,mislim da je ok... Smile

Ok,videcu onda da se resim nekih ribica Very Happy

Panj sam nasao u dvoristu,od vinove loze je Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Jul 23, 2010 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako uredjen akvarijum bi bio idealan za ciklide , samo da se napravi koja pecina pa razmisli i o tome.
Ciklide ti spominjem zbog toga sto su veoma brizni roditelji i kad oni krenu da se mreste sve to mnogo lepo i zanimljivo izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Sub Jul 24, 2010 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na savetu isako,razmislicu i o ciklidima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

update Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepo si ispremestao sve bas ti je super
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 5:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gnjata ::
update Smile

Image

Sredina akvarijuma je prazna to mi se ne svidja inace sve je super i stavi panj u sredinu .Trihogasteri ce da biju sve redom kada porastu imao sam taj problem zato resi sta ces da drzis ili jedno ili drugo najbolje u ubaci 6-7ciklida .I jos nesto jesu ono 5 tetri u desnom cosku ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Menjam ribe- Gnjata gnjata Arhiva Malih Oglasa 10 Pet Jan 28, 2011 2:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gnjata gnjata Upoznavanje 3 Čet Jul 22, 2010 7:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License