Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest zivorotki Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zvrle
Akvarista



Registrovan: 22 Feb 2012
Poruke: 307
Lokacija: Sokobanja

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se mreste slobodno u akvarijum i uvek uspem da spasim nekoliko, budu sakriveni u mahovinu ili oko filtera, kamena i gupi i moli jedino sam sa ksifo imao problem jer su bas male pa samo 2 spasio Sad. Ili promeni kotilicu ili da "juris" po akvarijumu Smile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 12:52 am Snimi Poruku Nazad na vrh

vladov
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 36
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 2:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam veoma nezadovoljan sa ovom kotilicom. Uzeo sam je u nadi da cu sa njom vise malaca sacuvati nego kad su u zajednicom akvarijumu ali sam pogresio...Prije kad su se kotile u akvarijumu dosta malaca je uspjelo prezivjeti jer sam imao solidno biljaka u njemu, a u kotilici jedva jedan malac da je prezivio..Druga molika bi mi se trebala kotiti krajem sledece sedmice i ovaj put cu je ostaviti u akvarijumu pa ako koji malac prezivi super bar necu moliku izlagati stresu sa prebacivanjem u kotilicu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
branko97KW
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2012
Poruke: 133
Lokacija: Ladjevci / Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 9:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje ti je resenje da napravis sam nekakvu ovakvu kotilicu u DIY varijanti
http://www.akvarijum.org/forum.....t6752.html
Nju mozes da okacis na staklo akvarijum, da bude unutra
Ili moze ti biti van akvarijuma, ali onda ti je problem grejanje, tu mozes staviti zenku samo kad vidis da je pocela da se koti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
radisa89
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2011
Poruke: 64
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko otprilike prodje izmedju "izbacivanja" malih riba, meni se platika upravo mresti, izasao je jean mali a drugog nema vec pola sata, sa gupikom je to islo mnogo brze. zenka nije velika ima oko 2 - 2,5 cm?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za zlatne ribice za ishranu ziv... Zivadin Ishrana 1 Sre Maj 06, 2020 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License