Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 1000. Poruka! :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drage koleginice i kolege!
Hiljadita poruka, vise od godinu dana druzenja i saradnje je proslo i veoma mi je drago da sam ovde sa vama! Bravo
Zelim da se zahvalim svima na divnoj saradnji ,razumevanju ,toleranciji itd. Mnogo sam naucio ovde, dobio mnoge savete, pomoc, poklone, mnoge sam savetovao i drago mi je zbog toga!
Posebno bih se zahvalio clanovima:
-OLJISA,
-BOJAN,
-ZOLA,
-COJASOKO,
-KAPLARM,
-FIBER,
-ut1d0t,
-VURDOK,
-REVENTON,
-HORUS kao i ostalim dobronamernim ljudima sa ovog foruma na nesebicnoj pomoci, slikama, skicama, biljkama, helenama itd.
HVALA!!! ojha ojha ojha ojha pobednik


Poslednji izmenio jovica dana Uto Jun 04, 2013 10:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 10:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Masala Jovice! Very Happy

Bez tebe (pu-pu daleko bilo) ovaj forum ne bi bio to sto jeste - riznica znanja, zezanja i saveta strucnjaka Smile


Nisam zasluzila bas prvo mesto,mada sam jako polaskana, al se tesim jer sam jedina dama na listi pa ono kao naravno da je to razlog Wink


Da su ti zivi i zdravi svi macici i sve ribe i sve sto ti zivo gamize/pliva/trci/leti/raste u kuci i dvoristu!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ojha ojha ojha ojha ojha ojha ojha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aj' sad posto Nesa poklanja akvarijum za 500-tu poruku... Ti daj televizor... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U boji Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oljisa ::
Masala Jovice! Very Happy

Bez tebe (pu-pu daleko bilo) ovaj forum ne bi bio to sto jeste - riznica znanja, zezanja i saveta strucnjaka Smile


Nisam zasluzila bas prvo mesto,mada sam jako polaskana, al se tesim jer sam jedina dama na listi pa ono kao naravno da je to razlog Wink


Da su ti zivi i zdravi svi macici i sve ribe i sve sto ti zivo gamize/pliva/trci/leti/raste u kuci i dvoristu!!

Hvala koleginice na lepim zeljama! Dame uvek na prvom mestu! hihihhi! Bravo
Blue ::
Aj' sad posto Nesa poklanja akvarijum za 500-tu poruku... Ti daj televizor... Smile

Nemam tv, jedino da dam tv karticu! smeh


Poslednji izmenio jovica dana Uto Jun 04, 2013 10:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šalu na stranu, drago mi je da se družiš sa nama i sve čestitke na napredovanju u akvaristici od učlanjenja do danas!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaista nam je drago sto imamo ovakvog clana. Pozzzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Jun 04, 2013 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A od kuma... Televizor. I... Auto!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E to je drug clan !!! Bravo Jovice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 8:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ce slavimo jos jubileja zajedno Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 8:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve čestitke uz želju da nastaviš sa još više uspeha !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 9:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitka cestitka cestitka samo napred i jako se neznamo licno i ako me nema na tvom spisku smatram da si ok akvarista i zelitm ti sve najbolje u daljem radu i druzrnju sa ribicama dabogad ti se ribice kotile pa nezno gde ces sa njima dabogda ti uvek zdrave bile pa svim lekovima -preparatima imena pozaboravljao !!!!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 9:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika ::
cestitka cestitka cestitka samo napred i jako se neznamo licno i ako me nema na tvom spisku smatram da si ok akvarista i zelitm ti sve najbolje u daljem radu i druzrnju sa ribicama dabogad ti se ribice kotile pa nezno gde ces sa njima dabogda ti uvek zdrave bile pa svim lekovima -preparatima imena pozaboravljao !!!!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo Smile Smile

jovica ::
...kao i ostalim dobronamernim ljudima sa ovog foruma na nesebicnoj pomoci, slikama, skicama, biljkama, helenama itd.
HVALA!!! ojha ojha ojha ojha pobednik

Hvala drugari na lepim zeljama!!!
Gotika, ovo kao zdravica! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jun 05, 2013 9:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kaplarm ::
E to je drug clan !!! Bravo Jovice.


Link

smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zastoj u slanju poruka HORUS Razno 9 Pet Jan 12, 2018 6:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poruka se ne šalje?!?!? IvanGrozni Obaveštenja 1 Sub Nov 21, 2015 8:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Greska u broju poruka Milan.B Obaveštenja 1 Pet Avg 28, 2015 1:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kupujem strim pumpu oko 1000 l/h nikouro Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Jun 04, 2015 10:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Claro 1000 filetr VeDe Filteri i pumpe 12 Čet Okt 16, 2014 8:44 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License