Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slike vasih Akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vodenchar
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2009
Poruke: 10
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2009 1:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo otvaram novu temu....
nabacivajte slike vasih akv. Laughing ja pocinjem prvi....
Image ...bice jos slika uz detaljniji opis... Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2009 1:30 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2009 1:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je slika akvarijuma koji sad izgeda totalno drugacije a uskoro ce biti sve pretumbano pa sve ispocetka. Nekad je dakle izgledalo ovako.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
vodenchar
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2009
Poruke: 10
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2009 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo par slika manjeg formata...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jun 25, 2009 5:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

slika je losa, bio otvoren prozor, a i drug je to slikao iz zajebancije da okaci na jedan drugi sajt da me komentarisu, posto mene bilo sramota-jer ipak to jos nije to... naravno, vrsio sam izmene, pa kad budem slikao kacim da vidite Smile))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jun 25, 2009 7:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo izgleda Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jun 25, 2009 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma izgledao bi lepse kad bi imao pravi aq, ovaj ima 105l, nije sirok, jedva 37cm, tako da nemam prostora za manervisanje... Sad duzina je ok...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
vladaNS
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2009
Poruke: 14

PorukaPoslao: Sre Jul 01, 2009 11:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nebojsa, koja je to biljka u sredini, ta svetlo zelena reckava?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Jul 01, 2009 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ceratopteris silliquosa - al iako je nezahtevna vrsta uopste ti je nepreporucujem, posto raste kao luda,ako imas jace svetlo i ako rokas hemiju... ja svakih 5-7dana moram ili da bacam pola ili da trimujem... verujem kad bi je ostavio jedno 15-20dana bez diranja da bi komotno mi zauzela pola akvarijuma,ako ne i vise...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
meksiko




Registrovan: 21 Jun 2009
Poruke: 2

PorukaPoslao: Sub Jul 11, 2009 8:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz svima.U akvaristici sam nekih par meseci.Ovo mi je drugi aq,i njega sam uradio sam!Formirao sam ga pre par dana.Nisam imao biljaka za zadnji plan to ide za neki dan cim ih nabavim.Otvoren sam za sve predloge i kritike i pomozite u izboru biljaka.PozzMx
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Avg 26, 2009 3:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, nisi rekao koliko litara ima akvarijum (dimenzije) i koliko wati ga osvetljuje.
Panj sa desne strane mi se svidja kako izgleda. Mislim da bi iza njega lepo izgledala rotala kad se uzbuna. Ludvigiju bih prebacio na levu strane odnosno zadnji levi ugao a ispred nje stavio tu granu koja ti je na slici s leve strane tako da bih po sredini akvarijuma ostavio praznog prostora. Ta dva kamena s desne strane sto jedan stoji na drugom bih pomerio odatle jer mi nekako ne izgleda lepo. Kladofora da se pomeri mozda uz prednje staklo negde. Mozda neka biljka prednjeg plana?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Sloba




Registrovan: 03 Sep 2009
Poruke: 1

PorukaPoslao: Čet Sep 03, 2009 4:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koncentrisao si se na samo jednu stranu akvarijuma,predpostavljam da ti je leva strana prazna.
Pokušaj da izbalansiraš da bude jednako popunjen,i blago
daj akcenat jednoj strani za koju misliš da bude u centru pažnje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
markoman666
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2009
Poruke: 55
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Sep 20, 2009 12:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Sep 30, 2009 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo mojih slika ,nadam se da necu preterati i nadam se da cete uzivati ....
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Sep 30, 2009 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Sep 30, 2009 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fino, imas vise akvarijuma? Sta imas sve u njima?
Mnogo lepe anubije, u njih sam se zaljubio kao dete i moje su omiljene biljke.
Lep ti je i gupi, jel drzis jednu liniju ili?
Jesu li to na donjoj liniji neki skoljkasi ali mi samo na slici lice na neke?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License