Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Anentome Helena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jun 12, 2013 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drugari, mozda je jos rano, ali mislim da helena polaze jaja! Mojoj sreci nema kraja! ojha
Molim iskusne da daju konacan sud, jesu ili nisu jaja Helena???
Prvo je bilo perverzija raznih, trojka, cetvorka, pa cak i pet na gomili Embarassed

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 12, 2013 1:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Sre Jun 12, 2013 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ovim putem - Jovice cestitaaaaaam ! Very Happy skakutanje Mr. Green
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jun 12, 2013 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E sad je jaje nestalo! Shocked Nema ga! urlanje Sal je palo sa kamena ili ga je neko pojeo, neznam! Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jun 12, 2013 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako izdaleka lici na jaje helene, zasto je nestalo to vec ne znam, ali ne brini bice ih jos. Vole da legu jaja po uglovima akvarijuma, na staklu odmah iznad podloge , zatim na ostalim ukrasima i to do same podloge....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
radisa89
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2011
Poruke: 64
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jul 17, 2013 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni danas zenka kribensisa pojela helenu o.O
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Pon Avg 12, 2013 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedno pitanje.U akvarijumu nemam puževe (nova postavka).Helene su bez hrane već 20 dana.Nije mi jasno šta jedu?Spirulinu ne jedu a od korija ništa.sa dna ne pokupe...Šta je problem?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Avg 12, 2013 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako su bas gladne jedu se medjusobno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Avg 15, 2013 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Drugari, mozda je jos rano, ali mislim da helena polaze jaja! Mojoj sreci nema kraja! ojha
Molim iskusne da daju konacan sud, jesu ili nisu jaja Helena???
Prvo je bilo perverzija raznih, trojka, cetvorka, pa cak i pet na gomili Embarassed

Image

Image

I konacno, evo rezultata ljubavi, mala helena!!! ojha pobednik
Hvala Kaplarm jos jednom na poklonu!!!! Bravo

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cojasoko
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2012
Poruke: 182
Lokacija: smederevo

PorukaPoslao: Sub Avg 17, 2013 10:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitam Cojo. Treba da castis sada
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Avg 17, 2013 11:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Cojasti, bice cast! Smile Spremaj ti meni nekog malezijskog na poklon. Treba da se odhrani beba! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Pon Avg 19, 2013 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ooooopa cestitam kolega Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Pon Avg 19, 2013 8:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ti sve vec rekla preko fejsa, ali evo i ovde: Joco, majstoreeeeeeeeee Smile Smile
Vole te bre zivotinje svih boja i oblika, morao je malac kad tad da se pojavi Wink

P.S. Koliko si ti srecan toliko sam ja bila u depresiji kad sam primetila prvu helenu i ne kontajuci da je helena i onda ostala bez ijednog nesrecnog barskog puza, ahahahaha. Skroz opozit!
Da padne cast definitivno! Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Avg 23, 2013 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Update! Smile
4 nova jaja se pojavilo na silikonu, u mahovini i na valisneriji. Prekjuce ubacena jedna bio kugla, cuo sam da na njima Helene vole da polazu jaja. Same su, imaju gomilu malih malezijskih puzeva, njih 6, ljubav cveta, parili su se pre nekih nedelju dana i sada krecu sa polaganjem jaja. Nema riba da ih pojede, uz malo srece bice malih. ojha
Hvala vam koleginice moje drage, znaci podrska! Bravo
E ovakvu jednu sam ubacio, cudno deluje plastika u akvarijumu, ali sve za rast i razvoj! Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petrovic_n78
Akvarista



Registrovan: 21 Okt 2011
Poruke: 99
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Pon Avg 26, 2013 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo Joco za podmladak.... Bravo
I ja sam ubacio pre par dana 3 helene i one su vec polozile jaja koje sam video,a verovatno ima i onih jajasaca za koje i ne znam... Da li je to normalno za njih s'obzirom da se kaze da su teske na razmnozavanju.... Ovaj muzjak ne pusta zenku da dise... Ubacio sam ih da mi stamane barske a oni u ljubavnom zagrljaju mi stigli od prethodnog vlasnika... Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Avg 26, 2013 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo kod coveka sam bio koji ih ima odavno, i nista. Meni su odmah krenule da se razmnozavaju. Prva tura su bili sve istog pola pa zato nije moglo nista da se desi! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam nekoliko malih Helena puzeva UrosB Na poklon 0 Sre Jul 28, 2021 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka puž Helena chaosad Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Feb 27, 2020 3:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Helena puzevi nikouro Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Dec 12, 2018 3:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Clea Helena i Malezijski puzevi. Skybuffalo Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 23, 2018 12:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License