Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Beli svet i mi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Sre Jun 19, 2013 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U jeee, al si se dobro izrazio! Smile

I onda ocekujes da se ja ne okliznem i ne odem u off- pa vruc krompir u ruke si mi dao Razz
Muke sam namucila dok sam ovde nasla kupus za sarmu. A i dalje trazim dobro brasno za leba Sad

Ko bi reko, ali zaista mentalitet cuda cini.

Nesu Barajevca zanima kako izgleda aq nekog tamo Nese Belgijanca- evo bas se potrefilo da sam danas videla jednog solidnog 300-400 litrasa (kroz prozor, nisam im ja kriva sto ne stavljaju zavese hihihihi Wink) - i bogami solidno izgleda. Dosta nani, panjeva, pahom zivorotke molike, ali lepo. Uhvatio me kako buljim, doduse, al sam mu rekla da je sam kriv i da mi otisle oci same Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 19, 2013 11:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Jun 20, 2013 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U nekim porukama ste delimicno u pravu, a u nekima ne.
Sto se tice DIY, svi nesto budje. Od amera, nemaca, francuza .... samo sto neki forumi imaju taj kutak a neki ne. Dobar deo ideja, prepravke i ostale sitnice, naucio sam tj skinuo, doradio od amera i ostalih svetskih '' velemajstora'' .
Sto se tice skejpera ... imamo bogme i mi dosta dobre skejpere koji su itekako poznati u svetskim krugovima. Takodje imamo i dobre ciklidase ... ma, imamo sve bre. Jedina razlika jeste u tome sto je akvaristika intezivno kod nas pocela pre par godina da se siri a kod njih vec decenijama je na nekom ( aj da kazemo , mada ) na nekom nivou. Mislim tj ubedjen sam da i mi imamo sta da pokazemo u akvaristici kada je u pitanju svet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Čet Jun 20, 2013 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eh sad si mi srusio iluziju da smo DIY sampioni Razz

Ali svakako manje lepe aq od nas. Od 4 coveka koje sam upoznala svi imaju Juwel.
A sto se tice talena i skejpa - svuda ima talentovanih ljudi, to ne vredi sporiti. Mnogo akvarijuma iz foldera Slike mogu ladno na svetska takmicenja, a nadam se da su neki i otisli.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2013 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E drugarići, da vam se malo pohvalim Cool
Piskarajući i čitajući tako malo po ovom UK (čitaj globalnom) forumu, sa pomalo odbojnim imenom, PFK forum, desilo se nešto neočekivano. Barem meni. Predstavio sam im ukratko onaj moj "Nano egzibišn" akvarijumčić i bilo je tu raznih komentara tipa LOL ovo- LOL ono, lovely itd.. i danas stiže meni PM od njihovog administratora Boba Mr. Green . Veli meni taj Bobić doslovce ovako:
--------------------------------------------------------------------------------

Hello Belgrade boy.

I was wondering if you would let us use the photo of your 'Nano Open Bottom' shrimp tank in the 'Your PFK' section of the magazine where we feature the best and most interesting forum user photographs each month?
If you are happy for this to happen please can you send me the photo in the highest resolution you have to the address below along with your name so we can credit you for it;


__________________
Bob

Belgrade boy, to sam jelte ja, a avatar mi Nole sa podignuta tri prsta Laughing

I još nešto, predložio sam jednom tamo Englezu da proba da koristi HS filter i okačim par mojih sličica i odmah me jedan njihov urednik bezecovao da otvorim temu i da malo to tamo pojasnim. Ja mu kažem može ali da predstavim i naš prelivni trokomorac.
Wink .

A šta kažete?!


Poslednji izmenio nesha barajevac dana Pet Dec 13, 2013 11:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2013 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pfff citas druge foruma Razz

Samo napred ! Very Happy


E da obrisi covekov email iz poruke ...


Poslednji izmenio Cvrc dana Pet Dec 13, 2013 11:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obrisano, hvala zemljak. Ne brini, nema meni milijeg foruma od ovog našeg akvarijum orga. Što Jovica jedared reče- osećam se kao kod kuće. Nisam član nijednog drugog foruma sa ovih prostora i ne verujem da ću ikad biti.
Ovo preko bare je tek onako. Da vide da i mi konja za trku imamo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 12:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešo obori ih sa nogu,pokaži ko smo mi Srbi,koji dođemo do rešenja preko štapa i kanapa Very Happy !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

He he upravo tako. Samo mi nije najjasnije šta znači ovo: with your name so we can credit you for it; što mi je napisao Bobić na kraju poruke.
Engleski mi je na nivou miš- mouse, kuća- house.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zamislite samo, ge bi nam bio kraj da i mi imamo upola od onoga sto oni tamo imaju. Pa jos finansije njihove ( citaj, standard ) ... ufffff .
Mislim da smo odlicni, ma u svetskom vrhu smo bre sa svim stapovima i kanapima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešo, valjda ti je jasno ono za fotografiju i slanje, traži da napišeš ime (sad ne znam koje, možda forumsko, možda pravo) tako da mogu da ti daju, tu sam zbunjen malo, to može da znači i zajam i dobar glas i još svašta, za to. Pretpostavljam da se radi o nečemu tipa ugledan i inovativan član Smile Valjda bolje znaš kako se odvijaju stvari na tom forumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shone Pa
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2011
Poruke: 305
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 2:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U kontekstu te recenice je da zele da te potpisu sa pravim imenom kao vlasnika fotografije jer Belgrade boy moze biti bilo ko Ipak je to pravna drzava i oni kao urednici zele da zastite sebe.

Ako si mislio da zele da ti uplate kredit za telefon ....xexe

Posteno sa njihove strane, ti se ipak malo cenkaj pa da nam posalju neke cokolade, pa prebaci na politiku i socijalu , mozda iskukas i sleper neke humanitarne pomoci....kazi kriza , i da nije bila dok oni nisu rekli da je bas tog trenutka kriza. Moze akvaristicka oprema i polovna , sumnjam da imaju Sobo i Jebo brendove...kazi ovde je mnogo zima pa nam trebaju grejaci ali oni sto mogu da rade i na suvo jer nestane vode ponekad a od hladnoce zna i da zaledi...xixxixixi ( al bi se ja slatko nasmejao sa takvom ponudom ,a cenkam se kao da sam radEo na poijaci 17 godina na odeljenju donjeg vesa )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 9:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shone, biće da si u pravu za ovo. Treba im ime da bi naveli autora.
Inače što se tiće njihovog standarda, i njima je čini mi se zagustilo čim su zainteresovani za ove diy filtere. Nikom nije gorelo do zore.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 4:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E jeste. Objavljuje se samo slika i ime. Najbolji dobija plaćenu posetu nekom skejperskom takmičenju. Nisam ni blizu ostalih ali važno je učestvovati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 5:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitka cestitka cestitka rukovanje pobednik pobednik
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 7:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Boga mi, kako su poceli ima da te vrbuju za MI6 ili da te ozene Elizabetom Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Carobni svet akvarijuma (knjiga) - i ... Suncokret Razno 8 Ned Avg 09, 2020 1:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 60l biljni svet Ultra Akvarijumi 6 Pet Nov 29, 2019 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem akvarijum i zivi svet peconis Arhiva Malih Oglasa 4 Pon Okt 28, 2019 12:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Beli koncasti izmet Lozaa11 Bolest 11 Pet Apr 26, 2019 1:34 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License