Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Skalari postavili ikru na listu - sta dalje ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2013 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta dalje da radim? ovo je prvi put Rolling Eyes da li list da izvadim iz aq, ili cistace da prebacim u drugi aq ?
u aq imam algara oko 5 cm, muljara , i 8 neonki... Twisted Evil
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2013 12:50 am Snimi Poruku Nazad na vrh

sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2013 9:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zavisi sta hoces i kakvi su ti uslovi ako ih ostavis i nista nediras (ikru) vece su ti sanse da bude sve uredu ali malaca ce biti manje nego kad izvadis, a sad sto se tice neonkici one su aktivne ribice tako da ce izazvati skalare i mislice da im je ikra u opasnosti pa ce je pojesti tako na tebi je da odlucis ako imas manji ikvarijum i uslove za prebacivanje lista prebaci pa sta bude Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2013 11:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neonkice su mi mirne Smile a skalari im ne daju da pridju...odje sam procitao sve u vezi mrijesta.
da li smijem svijetlo da gasim?
a imam aq prazan i spreman, a ako bih prebacio list bih li unistio ikru ? mozda je u drugom aq temp -manja-visa nego u trenutnom ...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2013 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neonke jesu aktivne ribe, ali kada se skalari mreste i podignu nivo borbene gotovosti, one su uglavnom mirne i grupisane u kontra uglu Very Happy
Meni ancistrus (algar) redovno pojede ikru skalara, ne mogu da je odbrane od njega.

Procitaj ovu temu: http://www.akvarijum.org/forum.....-t419.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kolise i skalari Gustav777 Početak u akvaristici 2 Ned Jan 29, 2023 5:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari - Manucapura, Platinum, Plavi... dragoljub Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koi skalari Beograd popindeed Ponuda 5 Pet Nov 05, 2021 1:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari mladi transport Radomir Američki ciklidi 1 Sub Mar 20, 2021 2:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljka ima rupice na listu goran012 Početak u akvaristici 2 Čet Nov 05, 2020 2:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License