Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pitanje u vezi ishrane ancistrusa. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Jul 25, 2010 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cime se hrani ancistrus krastavcem ili mladom tikvicom?Hteo bih da probam da mu dam,posto akvarijum sa njime blista!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 25, 2010 7:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

alokin
Akvarista



Registrovan: 24 Jul 2010
Poruke: 50
Lokacija: Koz. Dubica BiH

PorukaPoslao: Ned Jul 25, 2010 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i mene zanima.. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2009
Poruke: 52
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Ned Jul 25, 2010 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam siguran nikad ih nisam prehranjivao ali sam cuo da je dobra i zelena salata
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Jul 25, 2010 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy Very Happy Very Happy Cool Cool Cool
Dinstana tikvica - poslastica
Dinstani ili " ziv " krastavac - poslastica
Dinstana britva -mmmm
Dinstani spanac - hmmm ... mmmmm
Kupus, grasak ... ne samo pasulj, boranija ... mada su neki clanovi davali breskvu i jos po neko povrce... ja mojem nisam tako da necu pisati o tome
Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Jul 25, 2010 7:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam mome davao grozdje samo ga oljustim i da vidite kako jede Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Jul 25, 2010 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e da i to sam procitao ... nemoze sve da se zapamti ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Jul 26, 2010 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ancistruse prvo treba naviknuti na ove hrane koje dajemo, posto kod mene na kupus i spanac nisu uopste reagovali al smo uzeli krastavac i bio je jako gorak reko da se ne baci malo sam ga skuvao i tako sam im ubacio (skuvan potone) i eto cuda svi malci na krastavcu dok stariji posle izvesnog vremena su poceli tek da jedu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pon Jul 26, 2010 4:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja mojima dajem krastavac ne baren (naravno ne prskan, domaci), samo ga oljustim...i preko noci ancitrusi i amazonci pojedu sredinu...i ono sto ostane izbacim...i tako svaki drugi dan...a davao sam im i mlade tikvice...isto sveze...i njih dobro jedu...za kupus i grasak nisam cuo...ali probacu pa cu da javim rezlutate...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Jul 26, 2010 4:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

....Deak ...
Citat:
krastavac i bio je jako gorak reko da se ne baci malo sam ga skuvao i tako sam im ubacio (skuvan potone)


e kod mene nekad potone a nekad ne, mislim nekuvan ( dinstan ), pa samu zadnje vreme davao samo dinstan ( 10 - 15 min u prokljucaloj vodi ).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Jul 26, 2010 4:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Video sam na netu da im daju ne kuvane krastavce vec napravljeno je od nerdjajuceg celika spirala i na to samo nabode i tako stavljaju u akv.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Jul 26, 2010 5:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

haha haha haha juce sam stavio parce dinstane tikvice ( priblizno 5 -6 cm u precniku ) , ancika se bacila odmah na parce ..... sada nemogu da nadjem nigde tikvicu u akvarijumu haha haha haha smoker ucenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pon Jul 26, 2010 5:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dal postoji mogucnost da posle nece da cisti alge ako se navuce na dobru ranu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Jul 26, 2010 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma u principu ancistrus dok je mali radi posao i cisti akvarijum od algi kad poraste cesto se i uleni i ceka samo gotovu hranu a alge se kote u akvarijumu pored njega Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pon Jul 26, 2010 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja zenka je dosta matora, i prozdire svu mogucu suvu hranu, ali kad sam stavio glinenu pecinu koja je bila potpuno u algama ocistila ju je za pola sata...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
el_stupido
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 238
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jul 26, 2010 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bareni grasak bez opne, krastavac i tikvice probarene 30-ak sekundi, zelena salata...za grasak kazu da je jako vazan u ishrani jer im sistem za varenje tada radi najbolje i ne moze doci do bolesti, preporucuje se najmanje jednom nedeljno. Oko 70-80 din je smrznuti grasak, probaris ga i onda se smoris od ciscenja opne, iznutrice u kesu u tanke slojeve i lomis po potrebi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za vlasnike Juwel Ria Rooster Akvarijumi 3 Čet Apr 01, 2021 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka co2 pitanje denza025 Ostala oprema 3 Čet Avg 06, 2020 7:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje vezano za sajt i održavanje nenad.dragisic Razno 2 Čet Jul 09, 2020 4:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License