Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prelivna pumpa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nikola021
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2012
Poruke: 13
Lokacija: Veternik ( Novi Sad )

PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2013 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda nisam dobro naznacio temu, ali su tu admini da prebace gde treba. Gledajuci na netu sam naleteo na ovo, pa pomislio da nekom zatreba.

http://www.youtube.com/watch?v=y-NxXxdRFog
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2013 9:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nikola021
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2012
Poruke: 13
Lokacija: Veternik ( Novi Sad )

PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2013 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko sam shvatio na ovaj nacin se moze napraviti i filter i prelivna pumpa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2013 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisi ti nista shvatio... Smile
Ovde je rec o pravljenju simulacije vodopada pod vodom pomocu peska.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikola021
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2012
Poruke: 13
Lokacija: Veternik ( Novi Sad )

PorukaPoslao: Sre Jun 26, 2013 11:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste to u pitanju, ali probao sam malopre da li moze da odradi i umesto pumpe koja stoji u spoljnem filteru i moze odlicno radi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 27, 2013 1:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A to, naravno, to smo svi koristili dok nije bilo vodenih pumpi kod nas rasprostranjenih na trzistu. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa i kiseonik VeljkoTal Početak u akvaristici 1 Pet Feb 18, 2022 12:08 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potapajuca pumpa Mister_Tetris Filteri i pumpe 1 Ned Avg 08, 2021 10:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crkla pumpa a rezerve nema cyanogen Filteri i pumpe 1 Sub Apr 11, 2020 6:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License