Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ramirez Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jutros sam primetio na repu i perajima muzijaka sve ukupno 6-7 belih tackica, juce je imao 3 na repu. Zenka je pre neki dan imala 2-3 na repu ali su nestale pa sam se nadao da ce se isto desiti i sa muzijakom zato nisam odma reagovao ali se to siri. Inace se ponasa normalno, jede, pliva itd, dajte neki savet sta da radim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 10:43 am Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 11:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bolje bi bilo da stavis neku sliku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probacu da slikam ali ne znam dal ce se videti posto mi slikanje nesto bas ne ide, izgleda da se oni mreste mada od toga nema nista jer su u zajednickom aqua, da je moguce da mu se ikra zalepilana rep i peraja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 3:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad ce neki sigurno reci da sam lud ali sta da se radi kopkalo me da probam.
Uhvatio sam ramireza u mrezicu i stapicem za usi pokusao da skinem te bele tackice i zamislite uspelo mi je, ostala mu je jos jedna na ledjnom peraju ali ne bih da ga ponovo maltretiram.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Jul 29, 2010 5:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lud si (salim se) Laughing

Najverovatnije je u pitanju parazitno obolenje ja sam takve bele tackice video u mom ribnjaku na babuski jednoj sva je bila od tih belih tackica Crying or Very sad Rolling Eyes

A negde sam procitao an netu da se radi o nekom parazitu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ramirez mozda bolestan! vlajko :) Bolest 7 Uto Jun 13, 2017 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ramirez ženka, Zebrasta Nerita, Amano... Sone_bg Arhiva Malih Oglasa 3 Uto Nov 29, 2016 11:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ramirez kvrga na glavi MxFish Bolest 1 Pon Sep 26, 2016 5:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ramirez pandza Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Dec 01, 2015 11:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ramirez ranica na kozi Paki Bolest 1 Pet Avg 07, 2015 10:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License