Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ancistrus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Jul 29, 2010 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Boja nema nikakve veze sa parenjem dal je albino ili nije ako pripadaju istoj porodici parice se. Sto se genetike tice moze da bude 3 vrste malih zuti, braon i mesano al to samo ako je gen cist ako je albino od braon roditelja 99% svi malci ce biti braon.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jul 29, 2010 4:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Čet Jul 29, 2010 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam dve zenke i jednog muzijaka ima brcice,ali su velicine 3-4cm,jel mogu da se mreste ovako mali ili treba jos da porastu??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Jul 29, 2010 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko su ti meseci stari i jel muski ima one izrasline po glavi ako nema nije polno zreo , mislim da su jos mali ali ako se nevaram negde sam procitao da 5 cm velicina je otprilike stremna za mrest Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
mare87
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2010
Poruke: 261
Lokacija: Zajecar

PorukaPoslao: Čet Jul 29, 2010 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neznam koliko su stari,jedan ima male brkove 3-4 izraslina a ova druga dva nemaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Jul 29, 2010 7:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

najverovatnije su premladi za mrest moraces jos malo sacekati dok porastu , ja imam 5 ancistrusa u akvarijumu a od njih 5 samo jedan je matican primerak ali on je vec oko 2 godine star

Ancistrusi se lako mreste samo im je potrebna neka pecina koju mozes i od saksije za cvece da napravis posle oni kad su spremni za mrest sve obave , zenka postavi ikru u pecinu (saksiju) a posle toga muzjak se brine o malima cuva ih i repom stvara cirkulaciju vode nad ikrom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pet Jul 30, 2010 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzjak ancistrusa


Image



Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancistrus albino maticna zenka puna p... Ikan1 Bolest 0 Pon Apr 05, 2021 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklon ancistrus, sijamac, apistogram... m.vlacina Na poklon 2 Čet Mar 25, 2021 11:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus Vecha Razmena 0 Sub Mar 13, 2021 5:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus mužjak albino chaosad Razmena 1 Uto Jul 28, 2020 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Matični par Ancistrus Super Red i 4 m... Sone_bg Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 11, 2020 2:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License