Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 bastensko jezerce Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
73srdjan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Mar 2013
Poruke: 4
Lokacija: baranda

PorukaPoslao: Pon Jun 03, 2013 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav
hvala puno na hvalama, kad bude sve zavrseno kako sam planirao proci ce jos bar mesec dana, Kad god gledam u njega javljaju mi se noveideje za doradu.
Na primer hocu da od betona pored oboda na dnu izlijem betonske kanale gde cu saditi kojekakvo bilje,jer saksije ma kakve bile mi izgledaju bez veze.
Onda hocu da celu povrsinu oblepim kamenjem, i tako jos neke zezalice. Ali polako bitno da je krenula realizacija visegodisnjeg planiranja.
Ovih dana sam ovde na forumu dosta citao oko formiranju vode i na kraju sam doso do zakljucka....
-------punjenje vode sa cesme
-------namestanje filterai pustiti da sve radi 5/7 dana
-------ubaciti malo hrane za ribice da se pokvari
-------ubiljiti jezerce i cekati jos bar 10 dana
-------ako sve funkcionise kako treba pustiti sarancice u vodu
nesto razmisljam da prvo ubacim nekoliko babuski 5/6 dan koje mogu da napecam, jer sam video da se ubacuju i neke ribice pilote.
Unapred hvala.


Poslednji izmenio 73srdjan dana Pon Jun 03, 2013 7:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 03, 2013 7:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

73srdjan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Mar 2013
Poruke: 4
Lokacija: baranda

PorukaPoslao: Uto Jul 16, 2013 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo svima
Posle malo duze pauze da se i ja ubacim sa nekim postom.
pre5dana napunjeno i delimicno ubiljeno jezerce.
http://s1282.photobucket.com/u.....amp;page=1
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Jul 16, 2013 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pokusaj da ubacis slike direktno na forum, bez linka, ovo je prelepo!!! Shocked Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jul 17, 2013 10:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno odlicno sad kad je malo "ozivelo" Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Jul 17, 2013 12:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozemo i mi da donesemo neku opremu za jezerce?
npr rostilj, cumur, meso, pivo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
73srdjan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Mar 2013
Poruke: 4
Lokacija: baranda

PorukaPoslao: Sre Jul 17, 2013 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikakav problem za opremu.Zostilj je ozidan,meso pivo ,,ce se nadje,,.Samo dodjite baranda nije preko sveta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stanko79
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 92
Lokacija: Beograd, Resnik

PorukaPoslao: Sre Jul 17, 2013 5:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

AAAAA greska greska greska Zaboravio sam na tebe a bas sam citao tvoju temu o jezercetu!!! Prolazio sam kroz Barandu sad za vikend, isao sam na pecanje u Sakule na Tamis! Hteo sam samo da bacim pogled kako to uzivo izgleda! Ja planiram da pravim jezerce kod mene pa sam hteo da maznem neku ideju! Svidja mi se kako to kod tebe izgleda (makar na slikama)! Samo napred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
73srdjan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Mar 2013
Poruke: 4
Lokacija: baranda

PorukaPoslao: Sre Jul 17, 2013 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

druze moj ja sam odprilike svaki vikend kuci i mozes svratiti kad god hoces., a mozda se i znamo iz vidjenja jer sam cesto na tamisu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
srdjan022
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2011
Poruke: 50
Lokacija: indjija

PorukaPoslao: Sre Jul 17, 2013 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jezerce je ODLICNO !! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Jul 17, 2013 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelep projekat. Iskreno ima tu dosta posla ali i podooosta uzivanja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
73srdjan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Mar 2013
Poruke: 4
Lokacija: baranda

PorukaPoslao: Čet Jul 18, 2013 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav
pa bogami sam sa i naradio,od kraja februara.Naravno ne svaki dan,vec kad god sam imao slobodno vreme .
zapostavio sam bio neke stvari koje inace volim pecanje ivoznja motorom.Ali sam dobio na drugoj strani ...non stop sam kuci i zence oko mene prosto cvrkuce od srece.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Jul 18, 2013 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da, to mi je poznato kada zena napokon uspe nekako da te vidi kod kuce Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
73srdjan
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 22 Mar 2013
Poruke: 4
Lokacija: baranda

PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2013 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo nekih slikica sa prvim stanovnicima
http://s1282.photobucket.com/u.....amp;page=1


Poslednji izmenio 73srdjan dana Čet Jul 25, 2013 8:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2013 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka čast za projekat, nemam reči.. Bravo
Moraću da svrnem kada budem išao na Tamiš.. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Jul 25, 2013 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ne bih mogao da izdrzim da se ne bucnem...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vrtno jezerce Drevni Zmaj Uradi Sam (DIY) 1 Čet Jun 23, 2022 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jezerce od betona, problem Srboljub Vrtna Jezerca 12 Sub Jul 18, 2020 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrtno jezerce, od betona Fricky`88 Vrtna Jezerca 9 Uto Sep 03, 2019 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje bastensko jezerce Barakuda1971 Vrtna Jezerca 0 Čet Jul 11, 2019 3:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje jezerce Loco-Serbia Vrtna Jezerca 10 Sre Nov 28, 2018 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License