Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Drzanje gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gypilover
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2013
Poruke: 38
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 31, 2013 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aaaaaaaaaaaaaaaaa ok Smile))) hahahahahahha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 31, 2013 3:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bambus
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2013
Poruke: 106
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 9:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li mogu gupike sa Ancistrusom u okvarijum od 25l??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 10:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogu, samo nemoj da preterujes sa brojem. Ubaci 2-3 zenke i jednog muzjaka i to ti je to.
Razmisli da li zelis da drzis gupike u 25l zato sto ce se brzo namnoziti, a mali akvarijum i puno riba samo prave probleme.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bambus
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2013
Poruke: 106
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 4:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam ni mislio da preteram... ubacicu 2 zenke i 1 muzjaka...
imam trenutno 4 gupiike.. i sve 4 su zenke... Sad
razmijao sam da nekako nabavim jos jednog ili 2 muzjaka i to je to za ceo akvarijum... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze, samo nemoj vise nista dodavati, i gledaj da uskoro nadjes neki akvarijum u kom ces drzati male ili ih poklanjaj/rasprodaj inace ces imati 50 riba u 25l vode za par meseci. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bambus
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2013
Poruke: 106
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam manji akvarijum od 10L koji sam pre ovog koristio... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jecconi
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 89
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2013 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledala sam neke druge teme i toliko sam se odusevila gupikama da razmisljam da oformim jedan aq od 60ak litara koji mi stoji u podrumu u kojem bi bile samo gupike.
Zanime me pre svega sta radite sa malim ribicama koje stalno pristizu?
Takodje me zanima,ukoliko neko ima strpljenja da mi ukratko objasni,na koji nacin odlucujete koji ce muzjak i zenka da se ukrste?Da li bih odmah morala da pripremim jos jedan aq u kojem bih izdvajala par ili ih drzim sve zajedna pa ko se kim spoji Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gypilover
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2013
Poruke: 38
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jecconi gupike su prelepe ribice i nisu mnogo zahtevne za drzanje,ukstanje gupika je tvoja stvar sta bi volela da ukrstis Smile,vrlo lepih primeraka mozes da dobijes ukstanjem sto ces videti i sama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jecconi
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 89
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 28, 2013 5:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A jel ok drzati samo muzjake?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2013 6:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze i tako, ja sam jednom imao svoju kolekciju samo muzjaka, sebi za dusu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Jecconi
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 89
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2013 10:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel su bili u zajednickom akvarijumu ili si ih drzao posebno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2013 6:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bili su posebno od ostalih riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License