Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Anubia Cancer (bolest) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2013 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Doc ::
Veruj, Anubie su po meni najbolje biljke, naravno imam i imao sam dosta ostalih vrsta, ali po meni King of the Jungle je ubedljivo Anubia Very Happy, pa otud i tolika količina kod mene, imao sam kao što se vidi low-light ali zbog ovog haosa sam morao da ga rasformiram, dodje mi da odlepim od muke, formiram 300l i nakon 2-3 nedelje sam morao da ga rasformiram, samoubistvo...
Ipak, ovo što je preživelo ide u nov projekat za koji dan pa ćemo videti, ovo je tim biljkama ujedno i poslednji test, jer nemam nameru više da se zezam sa koje kakvim tertmanima a ujedno i frustracijama...
Od sada pravilo kod kupovina Anubia obavezno pregledati, detaljno pregledati rizom, nikakve crne mrlje, tačke, ili neke braon pege..., jbga opekao sam se i naučio lekciju. Confused
Vidim tj naleti ponekada dobra prilika ( jeftina ili veća količina za male pare Anubia ) ali zastanem i dobrooooo razmislim. Exclamation
Sve u svemu, uskoro ćete imati priliku da vidite sve ove "zdrave" Anubie u jednom velikom projektu, pa šta bude neka bude... Confused


ja sam mastala o kombinaciji nane sa anubijom petit,moram jos videti ponudu.Ali Low light akvarijumi su meni apsolutno divni Smile Valjda cu i ja imati vise srece u buduce i da ce pasti jedno malo carstvo anubija Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2013 3:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2013 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anubia, biljka za svaki setup, komotno...
Jaka i izdržljiva biljka, ide sa ciklidima, ovo sve govori.. Smile

I ja sam zaljubljenik u Low-Light setup-ove i ubedljivo može da se napravi boli glava setup sa papratima gde dominiraju Anubie, slabije svetlo i kao 3D plazma ekran i napraviću kad tad jednu Low-Tech boleštinu od Akviša.. Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doc
Akvarista



Registrovan: 15 Mar 2013
Poruke: 128
Lokacija: Beograd/Čukarica

PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2013 4:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I da, slobodno uzimaj iz RainForest, imaju dobar izbor i naravno kvalitet a i bogami retke primerke, posebno bih izdvojio Anubia Afzelli iz Zapadne Afrike, fenomenalna biljka, imam 2 ili 3 rizoma, nisam siguran...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2013 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam poverenja u RF zbog toga sto ih svi hvale,jako su ljubazni i ovde imaju reklamu a cim nekoga akvaristi reklamiraju znaci da vredi.Prvo bih sa te dve vrste probala na neki lep panjic pa otom potom ne volim prenatrpano.Mada sve ce biti objavljeno u temi kada dodje vreme za to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Deki Kumodraz
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2016
Poruke: 18
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 20, 2016 4:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zahvatilo i moje nane....2017. sve je pocelo sa unetom nanom pinto uzetoj u madjarskoj od - dennerle......isti slucaj i vec 3 meseca unistava anubije...na kraju ce izgleda ici isusivanje akvarijuma i sve iz pocetka sa novim nanama (provereno cistim).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubia Nana, ogroman zbun +30cm velicine nebojsar Ponuda 2 Čet Maj 11, 2023 2:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:50 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License