Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moji Akvarijumi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2013 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovaj sam takođe već predstavio, više nije kod mene ovo su slike od pre neki dan, postavljena je crna pozadina umesto ove kese
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2013 8:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2013 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šta ti bi da, pored ovako lepih akvarijuma, formiraš onaj sa školjkama, plavim peskom, šarenom pozadinom, plastičnim biljkama...????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2013 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa rece covek da je deciji akvarijum, a decu bas briga za biotop, samo dok je sareno Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Čet Avg 01, 2013 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svakako,ali deca trebaju da nauče kako treba držati ribe,bre prijatelju onoliki akvarijum neiskorišćen...Oćemo biljni,oćemo biljni Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ovaj je predvidjen za biljni 140d x 76v x 34š 10mm 360l...jednog dana kad nadjem vremena i novca da završim popravku...
Image

očišćen i sredjen, pripremljen za lepljenje stakla odložen je da ne smeta...
Image
a što se tiče dece samo šašavilo i ludilo prolazi, prvi dan nakon postavljanja ovog akvarijuma u prodavnici dete je uletelo u njega rolerima, zaštitna drvena maska je stigla sutra ali sam se baš prevario u proračunu, reko neće valjda za jedan dan Rolling Eyes , uspeh je kad ne guraju ruke i ne jure ribice a ne edukacija, prosečno dete shvata ovo kao zabavu, treba dosta vremena da prođe da bi podigli nivo akvaristike kod omladanica i približili se zapadu, ne budite preozbiljni, pogledajte gde živimo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan001i
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2013
Poruke: 60
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 3:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene najvise zanima ovaj zadnji kako ce izgledati. Prvenstveno mi je visina privukla dosta paznje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 10:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Visina od 76cm ti je prevelika za biljni akvarijum. Svetlo neće moći da prodire kroz predebeo sloj vode, i padao na dno, kako bi imao lep tepih. Takođe, šteta što je poprilično uzan. Nećeš imati mnogo prostora za hardskejp. Moja preporuka je da ovo staklo iskoristiš za neku drugu vrstu akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shaolin
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 32
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

biće 60cm vode pa ćemo videti da li može da funkcioniše kao biljni, ako ne malawi ili diskusi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 11:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Što naš narod kaže: ''Neće se baci.'' Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Avg 02, 2013 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukoliko si u dobrim odnosima sa nekim staklorezcem, od tih 34cm napravi baaar 40 Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijumi ostali za starim zemunskim... user001 Na poklon 6 Sre Apr 28, 2021 9:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi 400 l i 250 l police i RO Dzo Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Avg 28, 2019 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi na prodaju Pecinac Arhiva Malih Oglasa 14 Čet Jun 20, 2019 8:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moji Akvarijumi radovicmiladin86 Akvarijumi 4 Čet Maj 09, 2019 6:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bojan95-akvarijumi Bojan95 Akvarijumi 44 Sre Mar 20, 2019 5:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License