Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 jel smem ovo da uradim?? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefan993
Akvarista



Registrovan: 19 Jul 2013
Poruke: 73
Lokacija: Vranje 23.12.1993

PorukaPoslao: Ned Avg 04, 2013 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da prokuvam lepo sargarepu pa potom iseckam na sitne komadice...nakon toga prosusiti na suncu i koristiti kao hranu za ribice????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Avg 04, 2013 10:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Avg 04, 2013 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel postoji neki specijalni razlog za to , ili ... posto ispasiras sangarepu, malo ohladis i das ribicama da jedu ( ako budu htele ). One srecne, ti srecan ... svi zadovoljni Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dacaarsa
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 172
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Ned Avg 04, 2013 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam to vec radio. . . samo obarenu sargarepu lepo ispasiras i das ribama. Skalari otkidaju,a mozes i list blitve da obaris i da ubacis u aq skalari ce da odlepe. kod mene je barem tako Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Avg 04, 2013 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje je da je tako ispasiranu smrznes, i da po potrebi izvadis po malo i dajes ribama. Dok je ti tako kuvanu dehidriras na suncu, pokvarice se! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan993
Akvarista



Registrovan: 19 Jul 2013
Poruke: 73
Lokacija: Vranje 23.12.1993

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 10:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala puno na savetima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan993
Akvarista



Registrovan: 19 Jul 2013
Poruke: 73
Lokacija: Vranje 23.12.1993

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 11:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moje ribice izgleda da nepodnose sargarepu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja znam da cu sada zestoko da odvalim ali,jel ti volis da jedes sargarepu iz supe koja na suncu stoji par dana?meni to deluje bljak.skuvas sargarepu da bude meka,ubacis malo spanaca,blitve ispasiras,zamrznes i da te bog vidi Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan993
Akvarista



Registrovan: 19 Jul 2013
Poruke: 73
Lokacija: Vranje 23.12.1993

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prokuvao sam ja sargarepu da bude mekana i dao sam ribicama ali one nece da jedu a nzm zasto...nisam je susio na suncu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neke ribe jesce to sto im pripremimo, neke nece jesti to .Kao i ljudi. Neko voli nesto drugi ne vole isto to sto ovi prvi vole to ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Avg 05, 2013 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako neće da jedu moraš malo da ih "usiliš". Kada sam počeo da dajem ribama miks (paprika, krastavac, beli luk, maslačak i želatin) nisu bile preterano zainteresovane. Par dana sam im smanjio količinu hrane i hranio sam ih u kasno poslepodne. Počeo sam po malo da im dajem i miks, i to prepodne i jele su. Vremenom sam povećavao količinu miksa i sada ga klopaju u slast. Skalari, crne tetre, zebrice, koriji, anciji, trihogaster, torokatum, kuliji, ma svi, a o molikama i gupikama da ne pričam. Platike su šampioni u gutanju povrća Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan993
Akvarista



Registrovan: 19 Jul 2013
Poruke: 73
Lokacija: Vranje 23.12.1993

PorukaPoslao: Uto Avg 06, 2013 1:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac-hvala name savetu...pokusacu I ja tako da ih naviknem pa da klopaju malo zdravu hranu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smem da skracujem biljku na ovo... becke021 Biljke 2 Sub Sep 16, 2017 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Drvo koje smem da ubacim u akvarijum Spoooky Podloga 1 Uto Avg 28, 2012 2:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sta da uradim ? maslachak Razno 48 Ned Jun 03, 2012 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li smem da koristim ovaj silikon? LexV Uradi Sam (DIY) 15 Čet Jan 19, 2012 5:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dal smem da cisitim akvarijum sa sonu... guppykiller Akvarijumi 10 Pon Jun 06, 2011 10:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License