Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Grožđe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Čet Avg 15, 2013 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz izvinjavam se ako ovo piše negde ali nisam našla.Kako pripremiti grožđe za akvarijum?Stiglo je grožđe danas a ja sam pročitala da vole anciji pa reko da probam da dam njima i korijima.Kako ide priprema?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 15, 2013 7:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Avg 15, 2013 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ocistis kozicu i ... ubacis ancistrusima da jedu. Al pod pretpostavkom da ga nisu prskali pred branjem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Čet Avg 15, 2013 9:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E to je problem,kupljeno je na pijaci...Neću ubacivati da ne napravim problem.Hvala na odgovoru
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Avg 15, 2013 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa i ja "capim" koji grozd kod komse u radnji, oljustim i bacim ancijima. Sva sreca i komsa ima akvarijum pa razume smeh .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Čet Avg 15, 2013 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ja nemam tako dobrog komšu,imam i crno i belo samo se plašim,predpostavljam da je prskano.Izdržaće anciji i na spirulini Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License