Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koja je ovo vrsta puzeva ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Sub Jul 31, 2010 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam te puzice donela kuci sa jezera tako da sam prilicno sigurna da su to obicni barski puzevi. Ne rastu veliki (bar kod mene), manji su od onih braon puzeva. Imam ih u jednom malom akvarijumu i nikad mi se nisu prenamnozili, kao da im nesto ne odgovara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 31, 2010 5:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Avg 01, 2010 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dva dana nakon sto su puzevi polozili jaja na list kripte nema ih neka ribica ih izgleda smazala preko noci Laughing

Kod druga nikako on da ih istrebi i mnoze mu se ko blesavi a kod mene u akvarijumu nikako da imam te puzeve nestaju preko noci il ih ribica pojede il nemam pojma gde su nestali uglavnom nisam vidjao kucice njihove kada sam sredjivao i malo cistio akvarijum Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Cheron
Akvarista



Registrovan: 25 Mar 2010
Poruke: 41

PorukaPoslao: Ned Avg 01, 2010 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima vremena, nakotice se pa ces i ti zeleti da ih istrebis...pozeleces atomsku bombu da ubacis u aq. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neka vrsta zelenih algi ViK Alge 1 Sre Okt 26, 2022 10:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prazne kucice od puzeva bane76 Tražnja 0 Sub Sep 18, 2021 9:08 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam nekoliko malih Helena puzeva UrosB Na poklon 0 Sre Jul 28, 2021 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License