Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ribice sa gupikama Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
TheDemosten
Akvarista



Registrovan: 06 Jan 2012
Poruke: 51
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Avg 16, 2013 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam da postoje one tabelice i sta vec ali bi da mi neko iskusan kaze koje ribice mogu sa gupikama.Akvarijum je jedno 60 litra manje vise unutra imam 7 gupika 2 muzijaka zenki i 2 neonke koje su ostale zive od njih 7,8 zapostui sam bio akvarijum sada sam ga vratio u red otvoricu novu temu za aq ! Hvala unapred !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 16, 2013 6:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vladica Arsic
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2013
Poruke: 97
Lokacija: Leskovac,Hisar

PorukaPoslao: Ned Avg 18, 2013 1:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes ubaciti I molije,korije,ancistruse,plate...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ccmuva
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 18, 2013 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes i ksife,pod uslovom da nisu veci od gupija.
..Zebrice ja mislim isto zemo..


Poslednji izmenio nikouro dana Ned Avg 18, 2013 7:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
pubicna__kost
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2013
Poruke: 66
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Avg 18, 2013 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam uz njih i crne, fantom i limun tetre, crne i plave neonke.. nema neslaganja.. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Avg 23, 2013 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio si konkretne odgovore, al evo ti i mog iskustva sa gupijima. Sa njima mozes sve ribe koje zive na dnu, sve zivorotke (ni velike ksife mi nisu pravile problem), vecinu tetri, cak mogu i barbusi (bar je kod mene moglo). Sa njima sam drzao i borca, japanke, skalare i bikolora.
Mala napomena, ovo nije bilo sve u istom akvarijumu, da ne pomislis svasta Very Happy, nego u nekoliko njih. Ali svaka od gore navedenih vrsta riba kod mene je zivela sa gupikama bez problema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License