Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cene stakla Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Maj 02, 2010 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dali neko zna posto je staklo od 10ml. i gde ga ima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 02, 2010 8:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Maj 02, 2010 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prvo staklo nikada nemoze biti 10ml,moze biti od 10mm!imas kod svakog stakloresca,a za cenu neznam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Maj 02, 2010 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stamparska greska,obisao sam ceo Zrenjanin nemaga kod staklorezaca svi kazu pogledaj u Pancevu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Maj 02, 2010 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja cu pogledati suta koliko je u kikindi a ako nema u zr,onda jednom kada budes dolazio za ki svratis do mene i odemo do stakloresca.Naravno ja cu prvo videti dali ima i cena.vazi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Maj 02, 2010 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vazi cujemo se sutra a mozda i vidimo ako nadjem foto aparat.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Uto Maj 04, 2010 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne moze se naci svuda takvo staklo, a i veoma je skupo. Predpostavljam da trazis za dno akvarijuma i ako ti nisu velike dimenzije akvarijuma stavi 8 mm za dno bice taman Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Maj 04, 2010 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja mislim da je kvadrat stakla 10mm 2500din..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 10:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam nalazio i na mnogo vise, cak sam nalazio na kvadrad od 8 mm 3500 dinara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Maj 05, 2010 10:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod nas u sm je kvadrat 10mm je 3680.. bar u ovoj jednoj prodavnici gde sam ja bio... Flot je u pitanju...

a drug mi rek oda je kod njih u Pancevu kvadrat 2500-2600 ni nesecam se vise, isto 10mm, flot, fabricki ti iseku po dimenzijama... tako da koga nemrzi, lepo u kola, prikolicu i po staklo, isplati se...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Maj 06, 2010 12:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam pre mesec i nesto dana kada sam se raspitivao za cene stakla po beogradu nailazio na banalnosti ( u najblazem slucaju receno ). cena stakla debljine 6mm kretala se od 1450 din pa do 4500din. posto sam ljudima govorio zasta mi treba staklo, svi oni su tvrdili da je staklo iz madjarske i da je flat .... mislim , sta reci. sva sreca ( po stakloresce ) da nelupaju zemlju porekla na staklu, inace bilo bi verovatno na vecini prc...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Obradovicm
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Maj 2010
Poruke: 3

PorukaPoslao: Pet Maj 14, 2010 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam cenu od prosle godine, cena stakla 10mm u Somboru je bila 4.200 din
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Avg 02, 2010 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poslednji put je bilo 8mm 1200 din a 10mm 2315din.

To su bile cene stakla u pancevo u staklari e sad dal su se menjale nemam pojma
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pon Avg 02, 2010 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U staklariji Pancevo mozes da narucis staklo po dimenzijama oni ti posalju predracun, uplatis i kad bude gotovo dodjesi po njega. Ja sam tako prosle godine uzimao za firmu, ne znam dal hoce da prodaju i fizickim licima Misoo83 ti tu moze pomoci, znam da je cena dosta povoljnija nego kod staklorezaca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Avg 02, 2010 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tu se dovodi i u pitanje kvalitet stakla. Znam pojedine majstore koji vam nece lepiti akvarijum sa pancevcem ( sto zbog kvaliteta stakla sto zbog raznih sara koje ima staklo a koje su vidljive tek posto se napuni akvarijum ).
Ko zna, mozda su promenili tehnologiju i repro materijal za izradu stakla ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 02, 2010 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
Tu se dovodi i u pitanje kvalitet stakla. Znam pojedine majstore koji vam nece lepiti akvarijum sa pancevcem ( sto zbog kvaliteta stakla sto zbog raznih sara koje ima staklo a koje su vidljive tek posto se napuni akvarijum ).
Ko zna, mozda su promenili tehnologiju i repro materijal za izradu stakla ...

Oni su oduvek pravili djubre od stakla, nista se tu nije promenilo. Valjda ce ih neko kupiti pa napraviti pogon za 'float' staklo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dimenzije stakla za akvarijum Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Uto Jul 20, 2021 10:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cene stakla? AleksandaT90 Ostala oprema 1 Sre Nov 11, 2020 12:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CENA stakla StefanB97 Ostala oprema 2 Čet Feb 28, 2019 1:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako mozemo biti sigurni da stakla/sp... Suncokret Početak u akvaristici 4 Pet Feb 15, 2019 4:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum od 220l sa debljinom stakla... Zivadin Akvarijumi 6 Sub Okt 13, 2018 11:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License