Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dafnije ili nesto drugo? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Avg 25, 2013 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U nano akvarijumu od oko 10l, u kome su malezijski puzevi i helene, danas sam uocio na staklu, sitne male organizme, bele boje, koji skakucu.... Shocked
Skroz su sitne, jedva se vide. Planarija nije, jer sam imao planariju u proslom ak i znam kako izgleda. Ovo je nesto novo! Smile
Akvarijum je iz ove teme:
http://www.akvarijum.org/forum.....15081.html
Uzrok je verovatno visak hrane jer nema ribica, samo puzevi. Odrzavanje je po propisu, zamena 1/3 vode na 7 dana. Necu hraniti par dana, sutra menjam deo vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Avg 25, 2013 5:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 25, 2013 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili su dafnije ili kiklopi (Copepods). Nemoj da se brines, nista strasno. Ako ubacis neke ribe, posjesce ih u rekordnom roku.
Evo, baci pogled ovde: http://www.akvarijum.org/forum.....12900.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 25, 2013 6:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve su to normalni stanovnici akvarijuma, samo sto ih obicno vidimo tek kada nema riba u blizini Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Avg 25, 2013 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam temu, ove slike su uvecane, tako da neznam. Ali, do pre tri-4 dana je tu bila jedna gupi jer su je malo rascupali, e posto je izvadjena, sada su iskoristili guzvu. S'obzirom na to da ima i jaja helena koja hocu da sacuvam, neka su rajske duse nek zive! Smile Nit manjeg akvarijuma, nit vise desavanja, kao na vasaru! smeh
Hvala chikavili! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 25, 2013 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Nit manjeg akvarijuma, nit vise desavanja, kao na vasaru! smeh

Upravo tako. Kod mene u nano-u je ludara konstantno, bukvalno kao na vasaru Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka zut moli jedno oko mu nesto uvecano goran012 Početak u akvaristici 4 Pon Nov 09, 2020 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mahovina za nesto ljubisa03 Razmena 0 Čet Okt 01, 2020 3:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka T-barbs trampim za nesto drugo popindeed Arhiva Malih Oglasa 3 Sub Apr 11, 2020 8:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudan izgled Skalara (bolest ili nest... Spavalica13 Ostali Stanovnici 4 Pet Nov 22, 2019 2:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License