Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 400l Juzne Amerike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 24, 2013 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala.
Ova postavka se menja. Diskusi su prodati, umesto njih uskoro stize nesto drugo. Kada sredim sve, okacicu nove slike. Ramireziji su lepsi uzivo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 24, 2013 10:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Ned Feb 24, 2013 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U Top 5 !! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VeljkoXD
Akvarista



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 160
Lokacija: Sombor / Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jul 02, 2013 8:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz Sale,nismo se culi skoro 4meseca,kako napreduju skalari?
Mogao si okaciti neku sliku trenutnog stanja akvarijuma pa da svi vidimo kako to sad izgleda Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jul 02, 2013 9:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav!
Imam 5 Peru altum skalara koji fino napreduju. Videcu da dodjem do nekog boljeg foto aparata pa da stavim slike. Ovaj aq bi trebalo da promeni izgled dosta, tj treba da zamenim podlogu za pesak i da izbacim neko bilje. Zelim da pripremim aq za novu vrsta riba koje ce da plivaju sa ovim sada, a to su geophagus red head tapajos. Pre toga bi trebalo da slikam aq. Malo imam problema sa enchidorusima, poceli su da mi propadaju listovi. Dodao sam osmokota u podlogu, posto kontam da se onaj stari istrosio do sad. Videcu da li je do toga....
S druge strane nane mi odlicno napreduju. Ovih dana stavljam u oglase jednu bas veliku, pa ces da vidis...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Uto Jul 02, 2013 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav Vik ,da li ima nagovestaja da ce im se spojiti srednja pruga ? jer ja sam bas zbog toga odustao od njihove kupovine jer sam skoro pa ubedjen da im nikada nece biti cela pruga vec samo bledi nagovestaj preseka Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jul 02, 2013 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na jednom se spojila, na jednom skoro, kod ostalih mislim da nece.
Objasnio mi je, na drugom forumu, jedan vrsan poznavalac skalara da je to zbog previse svetla u periodu kada su bili mali.... Vrlo su lepi inace, slikacu ih ovih dana...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Uto Jul 02, 2013 2:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ViK ::
Na jednom se spojila, na jednom skoro, kod ostalih mislim da nece.
Objasnio mi je, na drugom forumu, jedan vrsan poznavalac skalara da je to zbog previse svetla u periodu kada su bili mali.... Vrlo su lepi inace, slikacu ih ovih dana...



Znam ,ima dosta tema na nekim strnim forumima za rio manacapuru varijetet i ista prica je zbog zvetla Sad ,bas steta ,inace to je jako lep varijetet ,bas me interesuje na koji nacin ce se odraziti to na njihove potomke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jecconi
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 89
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jul 19, 2013 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja samo da se prijavim na temi, jedva cekam da vidim kako to sada izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dacaarsa
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 172
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Sre Avg 28, 2013 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i ja na konkurs,daj te slike . . .
Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 500 kg juzne amerike :) Igor1980 Američki ciklidi 50 Ned Avg 02, 2015 11:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati AQ od 400l komplet sa zivim svetom i ... vikkv Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Mar 09, 2015 6:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati kompletan AQ 400L komplet sa zivim sv... vikkv Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Maj 13, 2014 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ReefrooM morski akvarijum 400L _Petar_ Morski Akvarijumi 115 Čet Mar 13, 2014 12:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati aq od 400l sa kompletnom opremom i zi... vikkv Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Feb 22, 2014 10:30 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License