Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Osmocote Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Sub Avg 31, 2013 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li Substral Osmocote (isti proizvođač kao za Terra Magmu) može koristiti za akvaristiku,pošto je namenjen sobnom cveću,da li je isto kao i npr. Osmokot od RF-a?Hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 31, 2013 3:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Avg 31, 2013 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Važno je da ima isti odnos hranljivih materija. Joj, kako ono beše...valjda 12-9-15. Tako nekako. Pitaj nekog ko se bolje razume u hemiju. Večito sam iz hemije vukao neke trojke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 31, 2013 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno ne, ali daj da vidimo koji je tacno.
Taj koji prodaju na meru (Osmocote Exact Standard 5-6M) mozes kupiti u nekim poljoprivrednim apotekama ili firmama koje ga uvoze.
Uzimao sam od firme iz SU vecu kolicinu (za akvaristicke pojmove) za neke male pare, ali mislim da to je to cimanje ako ti ne treba veca kolicina.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Sub Avg 31, 2013 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

NPK 15-10-12 Ovako piše,predpostavljam da ne odgovara,ali eto pa vi vidite.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 01, 2013 7:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slikaj prednju/zadnju stranu, da vidimo koji je tacno proizvod u pitanju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Ned Sep 01, 2013 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja to ne posedujem,ali razmišljam o kupovini.Evo link slike,ako sam slučajno izreklamirala izvinjavam se. http://www.homecenter.rs/Slike.....3027_1.JPG
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Sep 01, 2013 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes taj da ubacujes. Ja ga koristim vec u cetvrtom akvarijumu i biljke se ne bune.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Ned Sep 01, 2013 3:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Igore,razmišljam da uzmem za sobno cveće pa ću staviti i u akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 01, 2013 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok je i taj, ali nista posebno ne dobijas kupovinom tih kesica, osim sto povecavas promet Home Centru, a ne RF-u. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Sep 01, 2013 4:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A pri tom RF zna da je bolje da je postotak fosvata sto nizi pa verovatno takav osmokot i nabavlja!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka osmocote za cabomba furcata Ludwigia Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Nov 10, 2014 6:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Osmocote exact-Beograd? jongi Hemija 10 Pet Maj 18, 2012 7:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License