Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kozice i Kuli kuli vs malaca Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
voodookv
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2013
Poruke: 53
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Sep 01, 2013 11:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi imam jedno pitanje, posto imam nesto malaca u filteru (jedno 2-3 komada) a tamo su mi kroz prelivnu cev presli kuli kuli i par kozica (neke prozirne, pojma nemam koja je vrsta), pa me zanima da li ce kuli kuli i kozice da pojedu malce? filter mi je jako dubok, te tesko da mogu da uhvatim kuli kuli i kozice... Hvala Vam na odgovoru u napred. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 01, 2013 11:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Ned Sep 01, 2013 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za kozice sigurno znam da neće a za kuli kuli nisam siguran.Sačekaj iskusnije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Ned Sep 01, 2013 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

*Sigurna,hahahaha izvinjavam se,moram da idem da spavam,više ne vidim šta pišem Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Sep 02, 2013 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nece ni kuliji, osim ako nemaju po 10-12cm...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
voodookv
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2013
Poruke: 53
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Sep 02, 2013 12:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nensi, mislim da ti treba odmor.

Hvala druze... Stvarno mi je mucno da ih jurim, jer mi je sve to u ormanu, jako skucen prostor, a i ja sam malo poveci... tako da bi izlomio laktove i daj Boze da bi ih uhvatio. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Sep 02, 2013 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa ako jednom pozelis da ih povadis mislim da ce neko deblje crevo (12mm) da ti odradi posao, i stavi mrezicu preko usisa da ti ne prelaze zivotinjice i resen problem Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
voodookv
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2013
Poruke: 53
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Sep 02, 2013 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

paja patak ::
pa ako jednom pozelis da ih povadis mislim da ce neko deblje crevo (12mm) da ti odradi posao, i stavi mrezicu preko usisa da ti ne prelaze zivotinjice i resen problem Wink


Razmisljao sam i o tome, ali mi je cilj da male ribice predju tacnije punoglavci... te ako stavim mrezicu nece ni oni preci. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red sakura kozice Zivadin Tražnja 0 Sub Avg 06, 2022 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice Milivoje Lampa Ostali Stanovnici 3 Pet Apr 22, 2022 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License