Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Školjke - najefikasniji vodeni filteri Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Sep 03, 2013 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Živi ljuskari iz vode uzimaju kalcijum iz vode za svoje oklope,tako da ne bi trebalo da povećavaju tvrdoću.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 03, 2013 10:43 am Snimi Poruku Nazad na vrh

chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 03, 2013 12:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je i meni palo na pamet kao logicno, ali ne smem da tvrdim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Uto Sep 03, 2013 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da ce menjati hemijski sastav vode koliko i akvarijumski puzevi, jel tako? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pet Avg 09, 2019 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stara tema i ko zna da li ikoga zanima ali ajd da je vratimo na pocetak. Video sam kod lokalnog provajdera ovakve skoljkice. Jel gaji neko od vas ovako nesto? Koliko vidim dosta podseca na ovu sto je No.1 gore pokazao.

Corbicula sp.

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Eheim filteri Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Jan 19, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filteri Sicce Space Eko+ Aquarist1204 Filteri i pumpe 4 Uto Okt 29, 2019 5:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Školjke cecam Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jul 21, 2018 9:48 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati sunđer filteri nzivkovic Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Jun 05, 2018 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Spoljni filteri nikouro Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 24, 2017 8:07 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License