Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 drvo / grm Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Uto Avg 27, 2013 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje je to drvo ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 27, 2013 10:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Uto Sep 03, 2013 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

eeee ...tu je problemmmmmmmmmmmmmm !!!
Drvo sam sredio ,skastrio sve sto netreba i postavio u aq da vidim kako izgleda .izgledalo je FANTASTICNO !
Pre obrade krenuo sam da malo sredim deo oko korena , stavio sam u lavor , tusirao ga vrelom vodom i ostavio ga tako .ulazuim u kupatilo posle 1/2 sata kad ono oseca se neki prijatan miris ... nesto kao miris cetinara ...dali je moguce da je ovo neki cetinar , mozda neka vrsta smreke ili neko drugo crnogoricno drvo(iz roda Pinaceae – borovke)?
STETA ... planirao sam imitaciju biotopa ...sa diskusima ...

evo kako bi izgledalo u akvarijumu ... Sad

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Sep 04, 2013 9:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne stavljaj to u akvarijum, pronalazio sam slicne panjeve na Tari i sve su bili cetinari u pitanju.
Panjevi su bili iste boje i takodje tako razgranati kao ovo sa tvojih slika, neki cetinar je u pitanju 100%.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Sep 04, 2013 10:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Baš šteta za tako lepo drvo.

Ljudi, da li me to oči varaju ili je Fiber ponovo medju nama ?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Sep 04, 2013 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Steta, prelep koren...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Sre Sep 04, 2013 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fiber ::
Ne stavljaj to u akvarijum, pronalazio sam slicne panjeve na Tari i sve su bili cetinari u pitanju.
Panjevi su bili iste boje i takodje tako razgranati kao ovo sa tvojih slika, neki cetinar je u pitanju 100%.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Sep 04, 2013 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac ::
Baš šteta za tako lepo drvo.

Ljudi, da li me to oči varaju ili je Fiber ponovo medju nama ?!


Ne varaju te, tu sam. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Sep 04, 2013 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ej bas sam brinuo za tebe, stvarno si lik. Toliko si mi pomogao na pocetku, tako da.... bas sam se zabrinuo, nemoj to da nam radis vise! nono skakutanje ojha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Sep 04, 2013 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cvijo ::

Image


Al si gadan kada places Laughing Laughing Laughing


Poslednji izmenio Anboy dana Sre Sep 04, 2013 8:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li neko poklanja drvo za akvarijum? doca989 Na poklon 1 Ned Dec 26, 2021 11:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Drvo mi je oboilo vodu u akvarijumu Uros1999 Početak u akvaristici 8 Pet Dec 07, 2018 5:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubie za redmoor ili mangro drvo Tiger barb Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Feb 12, 2016 12:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mangrovo i sunken drvo za filter Twister Arhiva Malih Oglasa 2 Uto Feb 09, 2016 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Drvo, granje, panj aldyn Biljke 12 Uto Okt 06, 2015 2:56 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License