Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest Pirana ;) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Avg 04, 2010 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa evo da i ovde predstavimo krunu svog trogodisnjeg rada sa Piranama, mrest. Idemo dalje, jos uvek znamo jako malo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 04, 2010 11:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Avg 04, 2010 11:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim predstavio bih kada bih znao zasto pri pregledu poruke prikaze kako treba a kada je posaljem ne prikaze...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Avg 04, 2010 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka ti cast. Ja ti odajem jedno veliko priznanje i cestitam ti od srca i srecno . Za sve ovo je potrebno vreme strpljenje i veliki trud.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Avg 04, 2010 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znas li zbog cega ne prikazuje video ili to samo ja ne vidim? Imam jos par komada da vidite kako to sve izgleda, verujem da ce ljude zanimati...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Avg 04, 2010 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja video vidim. Hajde postavi i ostale klipove.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Avg 04, 2010 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zato sto ti nije HTML kod ukljucen... Idi u Profil pa imas dole da izaberes Ukljuci HTML kod...
A mozes i jednostavno da stavis [youtube]LINK[/youtube]
I cestitam na mrestu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Avg 04, 2010 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ga ne vidim, samo kod. Ali nema veze. Evo par fotki "zlih" Pirana Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Avg 05, 2010 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako izgledaju bebe u svom aq:

Zahvaljujem na pomoci oko postavljanja vidoja Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Avg 05, 2010 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kojom hranom hranis male pirane?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Avg 05, 2010 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nervozni tata:
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Avg 05, 2010 12:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitke i od mene Wink
koliko ima mladih, onako, odokativno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Avg 05, 2010 1:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odokativno - neodokativno ima ih par hiljada, ispod hiljadu ne. Naucnici kazu izmedju 3.000 i do cak 7.000!! Izuzetno mnogo malih. Jako su sitni, nista veci, cak sitniji od npr. malaca altispinoze! Hranjenje, klasika - artemija za pocetak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Avg 05, 2010 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast Sale cestitka
Nisam imao do sada prilike da vidim da je neko mrestio pirane. Mladji ima sigurno par stotina.
Opisi malo mrest kako je izgledao, podeli to zadovoljstvo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Avg 05, 2010 1:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesantno, ni ja nisam imao prilike da vidim Smile. Osim da slusam lovacko-ribolovacke price, citaj lazi! Tako kako ih mreste tako ih i ima u prodaji. Ne samo u Srbiji vec i u zemljama u okruzenju. Potrebno je mnogo mnogo vise od svih bajki koje sam slusao kada sam tek usao u "projekat Pirana". Evo stavio sam nekoliko videa na kojima se vidi ponasanje riba. Klasika, poceli su da kopaju, da seku biljke i prave gnezdo, i da se tuku u znatno vecoj meri nego sto to biva s vremena na vreme (uobicajeno za njih). Zenka je bacila ikru, muzjak je ostao da cuva sve to sa njom i da vrse aeraciju. Agresivnost je porasla do tesko podnosljive mere, o cemu svedoci i taj video gde nisi smeo da prodjes pored aq a da onaj ko je na "strazi" ne izleti nervozno do stakla ne bi li te dokacio ikako! Sta da vam kazem, tri godine sam "buljio", citao, ucio, domundjavao se sa amerima i nekim prijateljima kojima je njihovo staniste jako blizu. Opteretio sam se bas mnogo njima, i evo, urodilo je plodom! Kazem, idem dalje. Sada cu se baviti odgojem mladih i njihovim ponasanjem. I imacu prelepo veliko jato pirana Smile))))
Naravno, u svemu sam imao podrsku svoje supruge Marine i evo zahvaljujem joj se ovom prilikom iako znam da ce da prevrce ocima dok cita ovo jer je stekla averziju od akvaristickih sajtova Very Happy. Tri godine sa njom i piranama a ne fali mi ni komadic mesa. E, to ja zovem uspehom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Avg 05, 2010 8:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja je to vrsta pirane biljojed ili mesojed ?

I cestitam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest Barbusa Tetrazone Aki1710 Razmnožavanje 0 Sre Apr 01, 2020 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License