Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Amano nosi jaja ili sta? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da, nisam bas nista videla. samo sam ujutru primetila da nema stomaka i da je promenila kosuljicu
mozda je bas to sto kazes, da je odbacila jaja...ja sam je skoro kupila, pa je mozda to zbog privikavanja.
dok je nosila jaja bila je bas povucena, a sad sparta po akvarijumu ko da je glavna
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 10:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pon Sep 09, 2013 7:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je oduvek bila zivahna, mozda zato sto su same u akvarijumu i ima ih 6 komada...medjutim ja sam napravio gresku o kojoj je pricao shone, kada je prvi put ponela jaja, jednu od zenki sam prebacio u poseban akvarijum iz kog je posle par dana iskocila...naravoucenije, ne treba srljati i zenku treba prebaciti u poseban akvarijum zajedno sa muzjakom cak mozda i pre nego sto ponese jaja pa onda cekati da se larve izlegnu. Da bi se izbegla mogucnost iskakanja treba eliminisati svaki deo opreme odnosno dekoracije koji strci iz vode jer iz nekog razloga ovi racici imaju tendenciju da izlaze iz akvarijuma...

Ako nije problem javljaj svoje utiske i zapazanja!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 09, 2013 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da, meni su 2 koja sam ranije kupila, jedan za drugim iskocili iz akvarijuma.
sad su svi otvori zapuseni Smile
mada su mi ti prosli bili u manjem akvarijumu.
javljacu, naravno. sad cu vec da im spremam akvarijum da ih odvojim na vreme
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2013 9:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

udate: zenkica opet nosi jaja Smile
Sad ima vremena da se sve spremi. Ovih dana cu je odvojiti u zaseban akvarijum, vec cikliran
Ima li neko ideju da li da u tom akvarijumu da ostavim podlogu i biljke ili da izvadim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Amano shrimp PetarOdin Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Sep 30, 2019 5:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amano kozice tt Nikola Ostali Stanovnici 11 Ned Sep 08, 2019 12:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Čija su ovo jaja? Lazzar Razmnožavanje 10 Ned Jan 27, 2019 2:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amano koze m.vlacina Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Dec 18, 2018 4:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jaja dunavskih nerita Uros Kg Ostali Stanovnici 2 Pon Jan 08, 2018 10:34 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License