Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 MM elementi i hormoni? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Moca
Akvarista



Registrovan: 14 Apr 2013
Poruke: 126
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2013 11:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio sam ove elemente,koje pravi i prodaje jedan nas kolega sa foruma.
Sad,posto mi je slabo svetlo ne dajem ih biljkama redovno vec ih samo pocastim neki put.
Primecivao sam neke promene narednog dana ali nisam bio siguran.Posto sad imam vise muzjaka u ak. stvari su malo jasnije i siguran sam da nije sramota da vas pitam:)
Sta od ovih elemenata utice na hormone?
Uvece ih sipam po 5ml,a naredna 2,3 dana gledam ludnicu u ak.
Svi se jure,a muzjaci barbusi se rvu po ceo dan,cesto i grupno.Sad je i jedan mladji odjednom dobio boje i odmah krenuo da se dokazuje!
Da nije magnezijum krivac?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2013 11:26 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2013 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne verujem da ima veze sa prihranom. Mozda im je jednostavno sezona ili nesto drugo u pitanju, promena temperature, kolicine rastvorenog kiseonika,...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moca
Akvarista



Registrovan: 14 Apr 2013
Poruke: 126
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sub Sep 21, 2013 11:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislio sam na sve,Blue,ali nije to.
Bas zestoko reaguju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 21, 2013 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ti je u akvarijumu meka voda, ili malo mekša (panjevi, i sl.) povećanje tvrdoće hoće da inicira mrest kod pojedinih vrsta riba, mada mora još dosta toga da se poklopi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moca
Akvarista



Registrovan: 14 Apr 2013
Poruke: 126
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sub Sep 21, 2013 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je vec moguce,jeste mi meksa voda ovog leta.
Znaci,nisu reagovali na odredjeni element,vec na promenu?
Prihrana biljaka je novina za mene,zato sam verovatno i primetio ovo.Nadam se vecoj biljnoj masi ove jeseni,pa cu malo cesce da pratim sta se desava.
Hvala vam i izvinjavam se sto sam pomislio da su se ribiconi "uradili"Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mikro i makro elementi u NS bolepleco Arhiva Malih Oglasa 4 Pet Mar 09, 2018 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mikro i makro elementi Loco-Serbia Hemija 18 Čet Feb 18, 2016 4:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Makro elementi 99% cistoca! TheDoVla Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Apr 24, 2015 2:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RF elementi nickname Biljke 32 Pet Feb 20, 2015 12:43 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Makro elementi mangaboy Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Maj 03, 2014 11:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License