Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nešto poput paučine na panju Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Avg 06, 2010 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molio bih ako neko zna, da mi odgovori, šta je u pitanju jer mi se na drvetu, koje držim u akvarijumu, pojavila kao neka fina paučina. Drvo stoji otprilike oko 10ak dana u akvarijumu, kada je i akva formiran. Drvo je prokuvano 4-5 puta.

Da li je ovo normalna pojava, da li treba drvo da izvadim iz akvarijuma?

Inače u akvarijumu nema ribica već je poprilično ubiljen, a koliko vidim biljke lepo napreduju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 06, 2010 4:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pet Avg 06, 2010 5:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pogledaj da li se pojavljuje ta "paucina" na ostaloj rasveti, evo ti recimo link kako je to kod mene izgledalo kada sam ja ciklirao akvarijum...

http://a.imageshack.us/img59/5986/image0141t.jpg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Avg 06, 2010 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je plesan, Ancistrus je obozava...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pet Avg 06, 2010 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa da ali nije bas preporuceno da se ubaci riba u necikliran akvarijum, mozes da probas ali najbolje da stavis neki preparat za brzi proces cikliranja, Ancistrus ce to brzo ocistiti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Avg 06, 2010 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wlayko91 ::
pogledaj da li se pojavljuje ta "paucina" na ostaloj rasveti, evo ti recimo link kako je to kod mene izgledalo kada sam ja ciklirao akvarijum...

http://a.imageshack.us/img59/5986/image0141t.jpg


Ta fina paučina se javlja po površini drveta i ima je malo u jednom uglu, po površini podloge u blizini Sagittarie. Bojim se da ne mogu poslati sliku jer je paučina vrlo fina i ne mogu je uslikati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Avg 06, 2010 5:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wlayko91 ::
pa da ali nije bas preporuceno da se ubaci riba u necikliran akvarijum, mozes da probas ali najbolje da stavis neki preparat za brzi proces cikliranja, Ancistrus ce to brzo ocistiti...


Šta znači cikliran akvarijum? Evo skoro će pa dve nedelje kako je aqua živ.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Pet Avg 06, 2010 6:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....cikliranje

Da ne bi ja duzio evo ti sve ovde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ima li neko nešto da pokloni a nešto ... Dedapočetnik Na poklon 0 Pon Mar 15, 2021 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Heteranthera Zosterifolia i još po nešto Tajchili Tražnja 0 Pon Feb 15, 2021 2:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nov-stari akvarijum i svašta nešto.. Wuck0o Početak u akvaristici 12 Pet Feb 24, 2017 8:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razgranat panj za svašta-nešto HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Nov 07, 2016 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Proodajem Microsorum na panju tripko Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jul 06, 2016 12:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License